Velika pobjeda Jadrana LP: Ispratili goste s 4 komada

Jučer je na Jadranovu pred odlično popunjenim tribinama odigrana utakmica 6. kola 3. HNL jug gdje su domaći Pločani su stigli do nove, treće pobjede. Dobili smo kod kuće sa 4:0 Croatiju iz Zmijavaca!

Tri boda su naši nogometši osigurali u prvih 45 minuta kada su tri puta zatresli mrežu gostiju. Ivan Raič je postigao prvi pogodak u 22. minuti, pet minuta poslije opet Raič (nakon lukavog ubačaja iz kornera od strane Aljoše Krstičevića), ali nakon dugog vijećanja službenih osoba u zapisnik je upisano kako je bio autogol  (Ante Čakljušić).

U 35. minuti kapetan domaćih Dino Primorac je iz slobodnog udarca bio precizan. Pobjedu sastava trenera Gorana Prolete potvrdio je Marin Sršen u 87. minuti.

Odličnu utakmicu odigrali su Jadranaši, dati četiri pogotka Croatiji ne može svatko kojoj je ovo bio prvi poraz ove sezone dok je Jadran najefikasnija momčad lige sa 15 pogodaka.

– Kada Croatiji zabiješ 4 gola onda je svaka riječ suvišna. Krenuli su smo agresivno od prve minute i iz 3 prekida postigli 3 gola. U drugom dijelu smo smo samo potvrdili našu dobru igru. Danas su momci pokazali kako se igra i da imaju kvalitetu – izjavio je nakon susreta direktor kluba Pero Dulaj.

Čestitke našem Jadranu, bravo momci! Velika pobjeda!