URANIA PONOVNO USPJEŠNIJA: Jadran LP praznih ruku iz Baške Vode

Jadranaši su upisali peti ovosezonski poraz, drugi od Uranije. Pločani su igrali, a nogometaši Uranije zabijali.

Momčad iz Baške Vode slavila je rezultatom 2:0, nakon prvih 45 minuta mreže su mirovale. U nastavku za plave s ušća Neretve ponovno je bio koban Stipe Brnić, u 56.minuti doveo je domaćine u vodstvo, 1:0. On je bio i strijelac u Pločama za 2:0, na kraju je bilo 2:1. Josip Sušić je u 87.minuti potvrdio pobjedu Uranije, a Pločani i dalje ostaju lideri, sada s tri boda viška od prvog pratitelja Neretvanca.

Opuzenci dolaze u Ploče sljedeće kolo, bit će to susjedski, neretvanski i derbi cijelog prvenstva. U Baškoj Vodi treći žuti dobio je Marin Romić, pa ga neće biti u velikom derbiju s Neretvancem.

Ukratko, učenici trenera Marija Oršulića i dalje ostaju bez gostujuće proljetne pobjede. (jv)