Sport

UMA veterana Grada Ploča: Prvak Porto Tolero, a posljednji Baćina ili Staševica

Kolo prije kraja, vodeće četiri ekipe Porto Tolero, Kamenko, Crna Rika i Luka Ploče upisale vrijedne i suigurne bodove protiv Staševice, Otrić seoca, Ploča 76 i Desne Ancone, CB Splendid upisao još jedan poraz u nizu protiv sve bolje Komušine, dok je Vrgorka lako došla do bodova protiv pretposljednje Baćine.

U ovom kolu je postignuto 38 pogodaka, a upisala su se 24 igrača u listu strijelaca. Posebno raspoloženi su bili Ivica Mustapić (Porto Tolero) i Goran Dodig (Kamenko) koji su postigli po 6 pogodaka.

 


21. K O L O

Desne Ancona – Luka Ploče 1:4 (Jelčić / Jakić, Zlomislić, Jerković, Brkić)

Crna Rika – Ploče 76 3:0 (N.Beidenegl 2, D.Beidenegl)

Staševica – Porto Tolero 2:7 (I.Musulin, Marević / Mustapić 6, Vučković)

Komušina – CB Splendid 3:1 (Blatnjak 2, Čosić / Dodig)

Baćina Vrgorka 2:5 (Bebić, Erceg / A.Tolj, Govorko, Gabrić 2, Erceg)

Kamenko – Otrić seoci 8:2 (Dodig 6, Barbir 2 / M.Antunović, I.Dominiković)

 

LISTA STRIJELACA:

46 pogodaka – Goran Dodig(Kamenko)

42 pogotka – Antonio Vučković(Porto Tolero)

25 pogodaka – Miro Luburić(Kamenko)

 

TROFEJ SPORTSKE NOVOSTI – najbolji igrač

U vodstvu je Goran Dodig(Kamenko) sa 31 zvjezdicom, a slijedi ga Nino Markić(Crna Rika) sa 25 zvjezdica.

 

TROFEJ LAV – najbolji vratar

U vodstvu je Vedran Milan(Kamenko) sa 138 zvjezdica, a slijedi ga Orlando Glamuzina(Luka Ploče) sa 133 zvjezdice.

 

TROFEJ RPP – Fair play

U vodstvu je Porto Tolero sa 4 kaznena boda, a slijedi ga Desne Ancona sa 12 kaznenih bodova.

 

POREDAK: 1.Porto Tolero 21/61 (123:25), 2.Kamenko 21/51 (113:41), 3.Crna Rika 21/45 (78:44), 4.Luka Ploče 21/40 (53:43), 5.Desne Ancona 21/27 (62:66), 6.Ploče 76 21/26 (39:59), 7.Komušina 21/25 (44:81), 8.CB Splendid 21/21 (47:52), 9.Vrgorka 21/21 (61:86), 10.Otrić seoci 21/18 (50:87), 11.Baćina 21/16 (32:77), 12.Staševica 21/14 (44:83)

 

Zbog Uskrsnih blagdana posljednje 22.kolo odigrati će se u nedjelju 4.svibnja a sastaju se: Vrgorka – Komušina(15,30 sati), Ploče 76 – Desne Ancona(16,30 sati), Luka Ploče – Staševica(17,30 sati), Otrić seoci – Crna Rika(18,30 sati), CB Splendid – Kamenko(19,30 sati), Porto Tolero – Baćina(20,30 sati)

 

Raspored utakmica Četvrfinala i polufinala kupa

U subotu 26.travnja igrat će se četvrt finale kupa u kojem se sastaju: Ploče 76 – Komušina(19 sati), Vrgorka – Porto Tolero(20 sati), dok će se u nedjelju 27.travnja igrati polufinale u kojem se sastaju: Ploče 76 ili Komušina – Crna Rika(19 sati), Vrgorka ili Porto Tolero – Luka Ploče(20 sati).

 

Foto: MNK Baćina

 

Pripremio: Sana

Slika: Teo Grančić

Tag