Sport

UMA veterana grada Ploča: Kamenko gleda sa visoka

Odigrano je 2.kolo UMA veterana grada Ploča u kojem su strijelci bili  raspoloženi tako su se na 6 utakmica mreže tresle 29 puta. Ekipe Kamenko, Porto Tolero i Luka Ploče jedine su koje imaju upisano svih 6 bodova,  suci su pokazali 9 žutih kartona i 1 crveni.

Otrić seoci – Staševica    3:2

OTRIĆ SEOCI: I.Dominikmović, M.Antunović(1), A.Dominiković, Pear(1), Erceg(1), I.Antunović, D.Antunović
STAŠEVICA: J.Musulin, I.Musulin(1), G.Musulin(1), Marević, Kežić, Kušurin, Barbir, Mateljak


Žuti karton: I.Mateljak(Staševica)

Kamenko – Vrgorka    5:3

KAMENKO: Raič, Miličević, Dodig(2), Barbir, Veraja(1), Luburić, Jugović, Galov

VRGORKA: Erceg, A.Tolj(1), S.Tolj, Vuković, Gabrić, Marević(1), D.Mihaljević(1)(2ag), A.Mihaljević, Jerković, Govorko

Žuti karton: Barbir(Kamenko), S.Tolj, Gabrić(Vrgorka)

Ploče 76 – Baćina    1:2

PLOČE 76: Vrljičak, Kvesić, Batinović, Klarić, P.Barbir, R.Barbir, Spremo, Beader(1), Šetka, Vejić
BAĆINA: Pavković, De.Giljević, Bebić(1), Bogunović, Dr.Giljević, Pavešić(1), Erceg

Žuti karton: Bogunović(Baćina)

Luka Ploče – Komušina    1:0

LUKA PLOČE: Glamuzina, Sulić, Zlomislić(1), Brkić, Dugandžić, Jakić, Dominiković
KOMUŠINA: L.Peko, G.Blatnjak, Pranjić, Bartulović, Milidragović, Dodig, Čosić, Ž.Peko, J.Blatnjak, Vladimir, Pažin

Žuti karton: Sulić(Luka Ploče), Pranjić, Vladimir(Komušina)

Crveni karton: Pranjić(Komušina)

 

Porto Tolero – CB Splendid    3:2

PORTO TOLERO: Sršen, Granić, Malić, Korljan(1), Krilić, Vučković(2), Krstičević, Mustapić
CB SPLENDID: Jovica, Šutić(1), Dragičević, Dodig, Marinović, Šunjić, Radonić, Petrović, Jurišić, Čupić(1)

Crna Rika – Desne Ancona    5:2

CRNA RIKA: Vladimir, Markić(1), Zmijarević(1), Žderić(1), N.Beidenegl, D.Beidenegl(1), Tomašević(1)
DESNE ANCONA: Matić, Z.Šetka, S.Šetka, N.Šetka(2), Batinović, Nižić, Čuvalo

Žuti kartonm: N.Beidenegl(Crna Rika)

LISTA STRIJELACA:

4 pogotka –  Čupić(CB Splendid), Goran Dodig(Kamenko
3 pogotka –  Gordan Musulin(Staševica), Alen Tolj(Vrgorka), Nenad Šetrka(Desne Ancona)

TROFEJ SPORTSKE NOVOSTI – najbolji igrač

U vodstvu je Goran Dodig(Kamenko) sa 6 zvjezdica a slijedi ga Veseljko Nižić(Desne Ancona) sa 5 zvjezdica

TROFEJ LAV – najbolji vratar

U vodstvu je Vedran Milan(Kamenko) sa 12 zvjezdica a slijedi ga Mate Matić(Desne Ancona) sa 11 zvjezdica.

POREDAK: 1.Kamenko 2/6 (9:3), 2.Porto Tolero 2/6 (6:4), 3.Luka Ploče 2/6 (3:1), 4.CB Splendid 2/3 (10:6), 5.Staševica 2/3 (6:4), 6.Otrić seoci 2/3 (4:4), 7.Baćina 2/3 (3:3), 8.Crna Rika 2/3 (5:6), 9.Desne Ancona 2/3 (4:6), 10.Komušina 2/0 (2:4), 11.Ploče 76 2/0 (2:6), 12.Vrgorka 2/0 (6:13)

Slijedeće 3.kolo na rasporedu je 3.studenog(nedjelja) a sastaju se: Vrgorka – Porto Tolero(15,00), Baćina – Otrić seoci(16,00), Komišina – Ploče 76(17,00), Desne Ancona – Kamenko(18,00), CB Splendid – Luka Ploče(19,00), Staševica – Crna Rika(20,00) sati.

Pripremio: Sana