Sport

UMA veterana grada Ploča: Baćina iznenadila CB Splendid

Dva kola prije kraja prvak je Porto Tolero koji je i u ovom kolu Desna Anconi napunio mrežu, Crna Rika jednim ali vrijednim pogodkom upisala tri boda protiv Luke Ploče i ostala u utrci za drugo mjesto sa malim izgledima, Otrić seoci iznenadili dobru ekipu Ploča 76, kao i Baćina ekipu CB Splendida, dok je raspoloženi Kamenko dao duzinu Komušini.

U ovom kolu postignuto je 37 pogodaka, posebno raspoložen je bio Antonio Vučković(Porto Tolero) koji je postigao 6 pogodaka, zatim Goran Dodig(Kamenko) koji je postigao 5 pogodaka, dok se u listu strijelaca upisao 31 igrač.

20. K O L O


Luka Ploče – Crna Rika 0:1 (Žderić)

Ploče 76 – Otrć seoci 2:7 (Vejić, Batinović / Rupčić, Čotić 3, S.Antunović, A.Dominiković, Pear)

CB Stablina – Baćina 3:4 (Dragičević, Dodig, Čupić / De.Giljević, Mijoč, Petrović, Bebić)

Porto Tolero – Desne Ancona 10:3 (Malić 2, Vučković 6, Granić, Sršen / N.Šetka, Jelčić, S.Šetka)

Vrgorka – Staševica 4:1 (Govorko 2, Marević, mihaljević / D.Musulin)

Kamenko – Komušina 12:0 (Veraja 2, Dodig 5, Bartulović ag, Štula 2, Luburić 2)

 

LISTA STRIJELACA:

42 pogotka – Antonio Vučković(Porto Tolero)

40 pogodaka – Goran Dodig(Kamenko)

25 pogodaka – Miro Luburić(Kamenko)

 

TROFEJ SPORTSKE NOVOSTI – najbolji igrač

U vodstvu je Goran Dodig(Kamenko) sa 31 zvjezdicom, a slijedi ga Nino Markić(Crna Rika) sa 25 zvjezdica.

 

TROFEJ LAV – najbolji vratar

U vodstvu je Vedran Milan(Kamenko) sa 127 zvjezdica, a slijedi ga Orlando Glamuzina(Luka Ploče) sa 124 zvjezdice.

 

TROFEJ RPP – Fair play

U vodstvu je Porto Tolero sa 4 kaznena boda, a slijedi ga Desne Ancona sa 10 kaznenih bodova.

 

POREDAK: 1.Porto Tolero 20/58 (114:23), 2.Kamenko 20/48 (105:39), 3.Crna Rika 20/42 (75:44), 4.Luka Ploče 20/37 (49:42), 5.Desne Ancona 20/27 (61:62), 6.Ploče 76 20/26 (39:56), 7.Komušina 20/22 (41:80), 8.CB Splendid 20/21 (46:49), 9.Vrgorka 20/18 (56:84), 10.Otrić seoci 20/18 (48:79), 11.Baćina 20/16 (30:72), 12.Staševica 20/14 (42:76)

 

U nedjelju 6..travnja igra se 1.kolo kupa u kojem se sastaju: Ploče 76 – Desne Ancona(15 sati), Kamenko – Komušina(16 sati), Staševica – Crna Rika(17 sati), CB Splendid – Luka Ploče(18 sati), Vrgorka – Baćina(19 sati), Porto Tolero – Otrić seoci(20 sati).

 

Pripremio: Sana