Sport

UMA veterana: Borba za drugo mjesto Kamenko, Crna Rika ili Luka Ploče

Porto Tolero pobjedom nad Pločama 76 a Kamenko kiksom protiv Luka Ploče riješili su ovogodišnjeg prvaka, ekipa Porta je u velikih 10 bodova prednosti i sada nastaje borba za drugo mjesto gdje je Crna Rika pobjedom protiv CB Splendid bodovno se izjednačila sa Kamenkom.

U utakmici između Otrić seoca i Vrgorke neizvjesno do kraja te sretnija i spretnija posljednja Vrgorka upisala bodove, Desne Ancona pobijedile Komušinu, dok je Staševica bila bolja od Baćine. U ovom kolu postignuta su 32 pogotka a 28 igrača se upisalo u listu strijelaca.

 


17. K O L O

Kamenko – Luka Ploče 2:3 (Barbir 2 / Vrnoga, Jerković, Zlomislić)

Staševica – Baćina 4:2 (G.Musulin, Marević, Čupić 2 / Bebić, Petrović

Crna Rika – CB Splendid 4:2 (Štrbić, Markić, D.Beidenegl, Žderić / Dragičević, Šunjić)

Ploče 76 – Porto Tolero 0:3 (Granić, Korljan, Mustapić)

Otrić seoci – Vrgorka 4:5 (Erceg 2, Rakušić, I.Antunović / A.Tolj, Govorko, S.Tolj, Mihaljević 2)

Desne Ancona – Komušina 3:0 (Jelčić, Raspudić, N.Šetka)

 

LISTA STRIJELACA:

30 pogodaka – Goran Dodig(Kamenko), Antonio Vučković(Porto Tolero)

21 pogodak – Miro Luburić(Kamenko)

20 pogodaka – Nino Markić(Crna Rika)

 

TROFEJ SPORTSKE NOVOSTI – najbolji igrač

U vodstvu je Goran Dodig(Kamenko) sa 27 zvjezdica, a slijedi ga Nino Markić(Crna Rika) sa 23 zvjezdice.

 

TROFEJ LAV – najbolji vratar

U vodstvu je Orlando Glamuzina(Luka Ploče) sa 109 zvjezdice, a slijedi ga Milan Vedran(Kamenko) sa 100 zvjezdica.

 

TROFEJ RPP – Fair play

U vodstvu je Porto Tolero sa po 4 kaznena boda, a slijedi ga CB Splendid sa 8 kaznenih bodova.

 

POREDAK: 1.Porto Tolero 17/49 (94:17), 2.Kamenko 17/39 (81:37), 3.Crna Rika 17/39 (71:39), 4.Luka Ploče 17/35 (46:38), 5.Desne Ancona 17/26 (51:41), 6.Ploče 76 17/25 (33:39), 7.Komušina 17/16 (34:64), 8.CB Splendid 17/15 (34:43), 9.Staševica 17/14 (38:65), 10.Otrić seoci 17/14 (39:69), 11.Baćina 17/13 (24:61),12.Vrgorka 17/11 (44:76)

 

U nedjelju 16.ožujka igra se 18.kolo u kojem se sastaju:Komušina – Staševica(15 sati), CB Splendid – Desne Ancona(16 sati), Baćina – Kamenko(17 sati), Vrgorka – Crna Rika(18 sati), Porto Tolero – Otrić seoci(19 sati), Luka Ploče – Ploče 76(20 sati).

 

Pripremio: Sana