Sport

UMA vetarana Ploča: Baćina nemoćna pored raspoloženog Raspudića

Kolo bez iznenađenja, vodeće ekipe upoisale nove bodove, Porto Tolero na velikig 7 bodova od drugoplasiranog Kamenka tako da je sada utrka kome drugo mjesto jer na trećem mjestu je sa 3 boda zaostatka Crna Rika.

Strijelci vbili raspoloženi pa je na 6 utakima postignuto 39 pogodaka, Gojko Raspudić(Desne Ancona) pospremio svih šest pogodaka u mrežu Baćine, dok su Hrvoje Vejić(Ploče 76), Nino Markić(Crna Rika), Antonio Vučković(Porto Tolero) i Miro Luburić(Kamenko) postigli po tri pogodka.

16. K O L O


Vrgorka – Ploče 76 0:4 (H.Vejić 3, Kvesić)

Komušina – Crna Rika 3:6 (Ćosić 2, Milidragović / Štrbić 2, Markić 3, Đ.Zmijarević)

Staševica – Kamenko 1:6 (G.Musulin / Luburić 3, Miličević, Dodig 2)

Porto Tolero – Luka Ploče 6:2 (Vučković 3, Granić 2, Krilić / Zlomislić, Brkić)

CB Splendid – Otrić seoci 3:1 (Marinović, Petrović 2 / N.Čotić)

Baćina – Desne Ancona 2:6 (Petrović, Bebić / Raspudić 6)

 

LISTA STRIJELACA:

30 pogodaka – Goran Dodig(Kamenko), Antonio Vučković(Porto Tolero)

21 pogodak – Miro Luburić(Kamenko)

19 pogodaka – Nino Markić(Crna Rika)

 

TROFEJ SPORTSKE NOVOSTI – najbolji igrač

U vodstvu je Goran Dodig(Kamenko) sa 27 zvjezdica, a slijede ga Nino Markić(Crna Rika) i Goran Blatnjak(Komušina) sa po 18 zvjezdica.

 

TROFEJ LAV – najbolji vratar

U vodstvu je Orlando Glamuzina(Luka Ploče) sa 103 zvjezdice, a slijedi ga Milan Vedran(Kamenko) sa 90 zvjezdica.

 

TROFEJ RPP – Fair play

U vodstvu su CB Splendid i Porto Tolero sa po 4 kaznena boda, a slijedi ih Desne Ancona sa 6 kaznenih bodova.

 

POREDAK: 1.Porto Tolero 16/46 (91:17), 2.Kamenko 16/39 (79:34), 3.Crna Rika 16/36 (67:37), 4.Luka Ploče 16/32 (43:36), 5.Ploče 76 16/25 (33:36), 6.Desne Ancona 16/23 (48:41), 7.Komušina 16/16 (34:61), 8.CB Splendid 16/15 (32:39), 9.Otrić seoci 16/14 (35:64), 10.Baćina 16/13 (22:57),11..Staševica 16/11 (34:63),12.Vrgorka 16/8 (39:72)

U nedjelju 9.ožujka igra se 17.kolo u kojem se sastaju: Staševica – Baćina(15 sati), Kamenko – Luka Ploče(16 sati), Crna Rika – CB Splendid(17 sati), Ploče 76 – Porto Tolero(18 sati), Otrić seoci – Vrgorka(19 sati), Desne Ancona – Komušina(20 sati).

 

Pripremio: Sana