Sport

UMA, 20. kolo: Na pet utakmica četrdeset pogodaka

U 20. kolu na 5 utakmica postignuto je 40 pogodaka, što je osam pogodaka po utakmici. Posebno rasploženi strijelci su bili Denis Malić (Porto Tolero) s 4 pogotka te Damir Barbir (Fiorentina), Matko Čepo (Ploče 76) i Ivan Bartulović (Komušina) s po 3 postignuta pogotka. Ekipe Crne Rike i CB Splendida kao i Komušina s Otrić Seocima podijelili su bodove, Porto Tolero visoko prazio Vrgorku, dok je Fiorentina bila bolje od Župe Bagalović, a Ploče 76 od Svetog Staša.

Rezultati 20. kola:

ŽUPA BAGALOVIĆ – FIORENTINA 4:6 (Goran Vrnoga, Perica Krstičević 2, Dejan Dominiković / Mili Dragobratović 2, Damir Barbir 3, Goran Dodig)
VRGORKA – PORTO TOLERO 1:7 (Petar Erceg / Denis Malić 4, Marijan Krilić 2, Ivica Mustapić)
CB SPLENDID – CRNA RIKA 3:3 (Zvonko Petrović, Lukša Veraja, Jadranko Dodig / Đino Zmijarević, Leo Štrbić 2)
SVETI STAŠ – PLOČE 76 4:6 (Ivica Musulin 2, Dragan Čupić, Antonio Kraljević / Željko Čepo, Matko Čepo 3, Ante Beader, Denis Giljević)
KOMUŠINA – OTRIĆ SEOCI 3:3 (Ivan Bartulović 3 / Darko Vukušić 2, Ivica Dominiković)


POREDAK: 1. Fiorentina 19/47 (63:23), 2. Porto Tolero 20/46 (82:41), 3. Župa Bagalović 20/33 (50:35), 4. Crna Rika 20/33 (55:49), 5. Ploče 76 20/27 (51:61), 6. Vrgorka 20/26 (62:62), 7. CB Splendid 20/23 (53:49), 8. Otrić Seoci 20/20 (53:75), 9. Komušina 19/14 (39:68), 10. Sveti Staš 20/10 (33:78)

LISTA STRIJELACA:

23 pogotka – Damir Barbir (Fiorentina)
17 pogodaka – Joško Popović, Ivica Mustapić (Porto Tolero)
15 pogodaka – Dragan Čupić (Sveti Staš)

Trofej za najboljeg igrača – u vodstvu je Matko Čepo (Ploče 76) sa 60 zvjezdica, a sljede ga Joško Popović (Porto Tolero) s 47 zvjezdica.

Trofej fair play – u vodstvu je Porto Tolero sa 6 kaznenih bodova, a slijedi ga CB Splendid s 12 kaznenih bodova.

Trofej za najboljeg vratara – u vodstvu je Orlando Glamuzina (Fiorentina) sa 114 zvjezdica, a slijedi ga Tomislav Vladimir (Crna Rika) sa 102 zvjezdice.

U 21. kolu koje je na rasporedu 12. travnja 2015. godine (nedjelja) sastaju se: Ploče 76 – Vrgorka (15:30 sati), Fiorentina – Sveti Staš (16:30 sati), Otrić Seoci – CB Splendid (17:30 sati), Porto Tolero – Komušina (18:30 sati), Crna Rika – Župa Bagalović (19:30 sati)

Pripremio: Sana