U Opuzenu u pripremnoj utakmici Neretvanac pobijedio Jadran LP

Jadran LP

Od samog početka otvoreno, borbeno i s puno trke na obe strane. Više prilika u prvom dijelu imali su igrači Neretvanca što su i okrunili s dva pogotka. Prvo je mrežu gostiju pogodio iz lijepo izvedene akcije u 20. minuti Vasilj, dok je drugi pogodak postigao Bubalo u 41. minuti te se s rezultatom 2:0 za domaće otišlo i na odmor. Drugo poluvrijeme počelo je na obje strane s mnogo izmjena jer su treneri dali priliku svim igračima koje su imali na klupi. U prvom dijelu drugog poluvremena igra je bila izjednačena, uz malu incijativu gostiju s više poluprilika kojima nisu uspjeli iznenaditi domačeg vratara. U 65. minuti dosuđen je kazneni udarac za domaće, ali udarac Marića vratar gostiju Čagalj procjenjuje i odbija loptu na koju ponovo natrčava Marić i povećava vodstvo domaćih na 3:0. Poraz Jadrana LP ublažuje Josip Lešić iz lijepog prodora s lijeve strane u 90. minuti susreta.

NERETVANAC: Šušak, J.Glasović, Deak, Granić, Babić, Odak, S.Glasović, Đoja, Bubalo, Mihaljević, Vasilj (još su igrali Pavlović, Lovrić, Penavić, Kvesić, Ključe, Zonjić, Dragobratović, Campos Ortiz), trener – Goran Proleta

JADRAN LP: Čagalj, Dabić, Primorac, Družijanić, Franić, Markotić, Musulin, Pijević, Krstičević, Barbir, Juras (još su igrali Biočić, Zmijarević, Jelčić, Katić, Nikolac, Lešić, Vukušić, Žderić, Maleta), trener – Antonio Vučković

Utakmicu je sudio: Emil Tomašević (Ploče)