TREĆA SREĆA: Gusaru derbi protiv Župe dubrovačke!

Treća sreća za žute s Pržine, u 3.kolu 1 ŽNL DN Gusar je u Kominu svladao, u derbiju, Župu dubrovačku rezultatom 2:1.

Obostrano solidna igra, domaćini bolji točno za jedan pogodak. Jure Vladimir je doveo žute u vodstvo u 13.minuti iz slobodnog udarca, bilo je to u Gibinom stilu. Kajba je za goste poravnao u 34.minuti iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. Bilo je to sve za prvi dio.

Odluka pada u nastavku, u 82.minuti kapetan Nedo Vlahović majstorski pogađa iz slobodnog udarca za konačnih 2:1.

Pobjeda je ovo poticaja za dalje, nakon dva početna poraza lakše se diše. A ovi gusari mogu i bolje, imaju momčad za to. (jv)

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci