Torcida svladala Porto Tolero

U 2. kolu 2. Hrvatske malonogometne liuge – jug Porto Tolero iz Ploča je na svom parketu izgubio s minimalnim rezultatom od 1:0 od momčadi Torcide iz Splita. Utakmica je odigrana pred oko 200 gledatelja koji su mogli vidjeti lijepe poteze pojedinaca, duple pasove, te pravu mušku igru u granicama dovoljenog. Gosti su jedini pogodak postigli u 15. minuti, a strijelac je bio Ivan Bezmalinović. Pločani su imali i svoje prilike, posebno u posljednje dvije minute, ali nije bio konačne realizacije niti poogotka, tako da su bodovi otišli gostima.

POTRO TOLERO: Robart Zovko, Leon Kozarić, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Zvonimir Barbir, Sandro Rebac, Stipe Nikolac, Saša Burđelez, Ivan Marković, Marin Džeko, Marijo Batinović, Ivan Markić, treneri – Boris i Denis Malić.

u 3.kolu Porto Tolero ide u goste momčadi Jezera kod Šibenika.