Sport

Sveti Staš prepustio fenjer Komušini

Rezultati 23.kola

PORTO TOLERO – ŽUPA BAGALOVIĆI 9:2 (Joško Popović 3, Ivica Mustapić 2, Marijan Krilić, Igor Sršen, Antonio Vučković, Stjepan Brkić / Ivo Jerković, Perica Krstičević)
CRNA RIKA – SVETI STAŠ 10:1 (Toni Tomašević 4, Dominko Beidenegl 3, Nikola Beidenegl, Tonči Ćupić, Đino Zmijarević / Gordan Musulin)
OTRIĆ SEOCI – FIORENTINA 1:9 (Mili Milidragović 2, Damir Barbir 3, Ivica Dominiković 2, Ivica Sokol 2 / Darko Vukušić)
PLOČE 76 – CB SPLENDID odgođeno
VRGORKA – KOMUŠINA 3:0 (bb)

Rezultati 24.kola

ŽUPA BAGALOVIĆI – PLOČE 76 4:2 (Mario Šetka(ag), Mile Jerković, Dejan Dominiković, Ivica Jakić / Perica Barbir, Željko Čepo)
CB SPLENDID – VRGORKA 2:5 (Saša Dragičević, Jadranko Dodig / Dario Grbavac, Alen Tolj, Mario Govorko 3)
SVETI STAŠ – KOMUŠINA 3:1 (Gordan Musulin 2, Antonio Kraljević / Ivo Pranjić)
CRNA RIKA – OTRIĆ SEOCI 3:0 (bb)
FIORENTINA – PORTO TOLERO odgođeno

Odigrana je utakmica 1/4 finale kupa
VRGORKA – CB SPLENDID (5:5) 7:8 (Mario Govorko 2, Petar Erceg, Jadranko Dodig(ag), Romeo Jović / Jadranko Dodig 2, Zvonko Petrović, Saša Dragičević 2)


POREDAK: 1.Fiorentina 23/59 (86:24), 2.Porto Tolero 23/55 (103:43), 3.Crna Rika 24/42 (73:53), 4.Župa Bagalovići 24/39 (64:54), 5.Ploče 76 23/33 (68:69), 6.Vrgorka 24/32 (75:75), 7.CB Splendid 23/26 (58:60), 8.Otrić seoci 24/20 (57:94), 9.Sveti Staš 24/17 (41:100), 10. Komušina 24/14 (42:91)

Lista strijelaca

33 pogodka – Damir Barbir (Fiorentina)
25 pogodak – Joško Popović (Porto Tolero)
20 pogodak – Ivica Mustapić (Porto Tolero), Darko Vukušić (Otrić seoci)

Trofej za najboljeg igrača – u vodstvu je Matko Čepo(Ploče 76) sa 75 zvjezdica, a sljede ga Joško Popović(Porto Tolero) sa 54 zvjezdice.
Trofej fair play – u vodstvu je Porto Tolero sa 6 kaznenih bodova, a slijedi ga CB Splendid sa 16 kaznenih bodova.
Trofej za najboljeg vratara – u vodstvu je Orlando Glamuzina(Fiorentina) sa 135 zvjezdice, a slijedi ga Tomislav Vladimir(Crna Rika) sa 133 zvjezdica.

U nedjelju 17. svibnja na rasporedu je 25. kolo u kojem se sastaju: Fiorentina – Ploče 76 (16,30), Komušina – CB Splendid (17,30), Otrić seoci – Sveti Staš (18,30), Vrgorka – Župa Bagalović (19,30), Porto Tolero – Crna Rika (20,30) sati.

U subotu 16. svibnja odigrat će se zaostala utakmica 23. kola Ploče 76 – CB Splendid (16,30) sati.

Pripremio: Sana