REMI U MEĐUGORJU: Odlična predstava Jadrana protiv BiH prvoligaša Zrinjskog

[REMI U MEĐUGORJU: ZRINJSKI – JADRAN LP 2:2]

Jadran LP odigrao je danas odličnu utakmicu u Međugorju protiv kombinirane momčadi Zrinjskog, šesterostrukog prvaka BiH.

Kao što se i očekivalo, Jadrana je dočekao snažan protivnik, no naši momci su uspješno parirali kvalitetnijem suparniku te je na kraju najpravedniji rezultat 2:2.

Jadran LP je poveo golom Raiča, već nekoliko puta viđen scenarij: Krstičević ubacio, a najviši u skoku Raič koji je pospremio lotpu iza Brkića.
Zrinjski je brzo izjednačio nakon pogreške Pločana te je tako otišlo na odmor.

Valja spomenuti da je u prvom poluvremenu Krstičević pogodio dvije prečke i prava je šteta što barem jedan udarac nije ušao u gol.
U drugom poluvremenu Jadranaši nisu popuštali, odlična obrana i brze kontre su zadavale Mostarcima brige te su tako postigli drugi pogodak preko Maria Marića. Nakon brojnih izmjena koje su obavili treneri Oršulić i Žižović, domaćin je napadao te u zadnjoj minuti izjednačuju na 2:2.

Odlična utakmica,prava prvoligaška rekli bismo!

“Čestitke našim momcima, a sportskim prijateljima iz Zrinjskog se zahvaljujemo na dočeku i zajedničkoj večeri te im želimo puno sreće u Premier ligi” – napisali su Jadranaši na svojim stranicama.