GOSTIMA PUNA MREŽA: Uvjerljivi Porto za četvrtu pobjedu

Mali nogomet

UVJERLJIVI PORTO ZA ČETVRTU POBJEDU

U susretu 7.kola Županijske malonogometne lige Porto Tolero je na domaćem parketu ostvario još jednu uvjerljivu pobjedu. Četvrta je to pobjeda Porta iz šest nastupa, razlika pogodaka impresivnih 51:14.

Pomoćni trener, mali Petar

Konačni rezultat sve zbori o kvaliteti suparnika i zbivanjima na parketu Doma sportova. Pločani su u svakom poluvremenu postigli po 7 golova, gosti jedini na samom otvaranju, u 5.minuti su poveli, i to je bilo sve što se njih tiče.U sljedećem 8.kolu Porto gostuje kod momčadi Čibače.

PORTO TOLERO – PONTA 14:1 (7:1)

Dom sportova. Gledatelja 20. Suci: Ivan Šalinović (Split) i Denis Giljević (Baćina). Delegat: Mišel Kvesić (Ploče).

STRIJELCI: 0:1 Martinović (5), 1:1 Markić (8), 2:1 Arar (9), 3:1 Domić (10), 4:1 Markić (12), 5:1 Puljan (13), 6:1 Kušurin (15), 7:1 Babić (15), 8:1 Visković (18), 9:1 Babić (18), 10:1 Arar (19), 11:1 Puljan (21), 12:1 Visković (24), 13:1 Visković (28), 14:1 Babić (30).

PORTO TOLERO: Dejan Rašić, Saša Burđelez, Marin Puljan, Zlatko Kušurin, Marin Babić, Ivan Markić, Žarko Visković, Tomislav Domić, Ivan Arar. TRENER: Boris Malić

PONTA: Maro Mileusnić, Denis Braičević, Ivan Hrstić, Luka Miličić, Matija Ilić, Mario Martinović, Neven Dadić. TRENER: Gustavo Linales

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Porto Tolero 5 (3+2), Ponta 3 (2+1).

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Arar

MNK Ponta Cavtat

Tekst i foto: Jurica Vukojević

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci