PRVI PROLJETNI BOD S GOSTOVANJA: Gusari neporaženi u gostima

Nogometaši iz Komina gostovali su u Žrnovu, kod domaćih kuneja, u sklopu 16.kola 1 ŽNL DN. Žuti se s Korčule vraćaju s bodom, prvim na strani u proljetnom nastavku natjecanja.

Konačni rezultat 1:1 sugerira da se igralo tvrdo, izjednačeno, a oba pogotka postignuta su u drugom dijelu susreta. Gusari su imali nešto više od igre, propustili su nekoliko pravih prigoda, domaćin je prijetio iz kontri.

Učenici trenera Gorana Oršulića poveli su u 52.minuti, a strijelac je bio Ivan Popović, deveti je ovo njegov ovosezonski pogodak i prvi je topnik momčadi s Pržine. Domaćini su izjednačili u 64.minuti preko Antonija Ivankovića. Dakle, dvije devetke bili su realizatori u ovom nadmetanju.

Nakon ovog kola Gusar je ostao na 5.mjestu i sada ima 21 bod, u sljedećem kolu domaćini su Konavljaninu.

Gusar u Žrnovu: Benić, A. Babić, T. Babić, Laura (od 65. S. Vlahović), Šutić-Galić, A. Medak, Popović, Dominiković, Mateljak, Jelavić, N. Vlahović. TRENER: Goran Oršulić

Sudac: Ante Kosor (Dubrovnik). Pomoćnici: Denis Musulin (Staševica) i Denis Giljević (Baćina). Delegat:Dalibor Pecotić (Smokvica). (jv)