Prijatelji Jadrana – Jadran LP: Pogađali Alen Mušan i Danijel Dabić

Slobodno kolo zbog odustajanja SOŠK iz Stona Jadran LP je iskoristio odigravanjem trening utakmice protiv Prijatelji Jadrana (ekipa sastavljena od bivših igrača i simpatizera kluba), rezultat je bio u drugom planu ali vrijedi naglasiti da je utakmica odigrana pred 100 gledatelja i završila 1:1.

Početak susreta pripao je Prijateljima Jadrana koji su imali i prvu zrelu priliku već u 9. minuti kada je topovskim udarcem Leo Štrbić iskosa desno sa vrha šesnaesterca gađao vrata ali sigurni Darko Mizdrak je uspio skrenuti udarac i lopta se od grede odbila izvan igrališta. Tada Jadran LP preuzima incijativu ali bez pogodaka se odlazi na odmor. Na počerku drugog dijela odlično izvedenom akcijom do lopte je došao Alen Mušan i pospremio u gol za vodstvo Prijatelja Jadrana, samo četiri minute kasnije iskusni jadranov kapetan Danijel Dabić poravna va rezultat.

Do kraja smo gledali uzbudljivo nadmetanje i još dvije grede sa svake strane po jednom. Sudac utakmice je bio Emil Tomašević(Ploče)

JADRAN LP: Darko Mizdrak, Stipe Nikolac, Tomislav Krilić, Mario Zmijarević, Danijel Dabić, Dino Primorac, Nino Maleta, Goran Barbir, Sandro Rebac, Aljoša Krstičević, Marin Biočić, Nedjeljko Grgurinović, trener – Ante Marinović.

PRIJATELJI JADRANA: Božo Pavlović, Krešimir Vejić, Mišo Krstičević, Krešimir Petrović, Vladimir Kiš, Pero Granić, Hrvoje Vejić, Dominko Beidenegli, Stipica Zmijarević, Alen Mušan, Leo Štrbić, Nikola Beidenegl, Ivan Doboš, Petrit Dulaj, Jurica Šetka, Đino Zmijarević, voditelj – Stanko Sršen.

Poslije susreta upriličen je zajednički domjenak koji je potrajao do kasnih noćnih sati.