Porto ubilježio težak poraz u Splitu i ostao na petom mjestu

Torcida nastavlja s vrlo dobrim igrama i pobjedama! Nakon prošlotjedne veličanstvene pobjede kod Okruka (1:11), Torcida je upisala pobjedu kod kuće protiv Porto Tolera. Gledali smo vrlo dobru utakmicu, pogotovo u prvom poluvremenu, gdje je postignuto šest golova.

Pločani bolje ulaze u susret, te u drugoj minuti golom Krilića dolaze do vodstva. No u slijedećoj minuti situacija se potpuno promijenila, jer je domaćin golovima Gudelj-Velage i Banića preokrenuo rezultat (2:1). Mreže su mirovale do završnice poluvremena, a onda opet u nekoliko minuta čak četiri gola! Banić je u 16.minuti postigao svoj drugi zgoditak za 3:1, a Dubovac u 18.minuti zabija za 4:1! Nadu gostima vraća Džeko zabivši u 19.minuti za 4:2 na poluvremenu.

U nastavku smo prvi zgoditak vidjeli u 27.minuti kada Alebić zabija za 5:2, a isti je igrač postavio i konačan omjer u 35.minuti potvrdivši novu uvjerljivu pobjedu Torcide! Torcida je tako ostala na samo bod od vodeće Crnice, no pred momčadi Petra Matende su susreti koji će pokazati može li Torcida do naslova. U slijedećem kolu Torcida gostuje kod Jezera, nakon čega im predstoje dva gradska derbija s Mejašima i Hajdukom. Susreti su to koji će bitno krojiti vrh ljestvice.