Porto Tolero gostovao na Grudi: Pali u drugom dijelu utakmice

U 5.kolu Županijske malonogometne lige Porto Tolero je gostovao na Grudi, a protivnik mu je bila momčad Dube Konavoske, suparnik poznat još iz drugoligaških dana. Pločani su upisali drugi poraz, ostali su na 9 bodova uz razliku pogodaka 37:13.

Nakon prvog dijela susreta rezultat je bio izjednačen 2:2, domaćini su do punog plijena došli u nastavku kada su otišli na 5:2, u samoj završnici po jedan pogodak na svakoj strani za konačnih 6:3. Zbog drugog žutog kartona u drugom poluvremenu crveni je zaradio kapetan Krilić pa su Pločani pokušali igračem vratarom doći do preokreta i pobjede ali nije išlo. Strijelci za Porto su bili Ivan Arar, Žarko Visković i Ivan Markić.

Za Porto su igrali Dejan Rašić, Alen Družijanić, Ivan Arar, Tomislav Domić, Žarko Visković, Matko Krilić, Ivan Markić i Josip Pear, te trener Boris Malić.