PORTO TOLERO: Bez bodova u gostima, potop u nastavku!

Uvod u 20. kolo 2. HMNL-jug večeras su odigrali Jezera i naš Porto Tolero, a nada da bi naši malonogometaši mogli do povoljnog rezultata trajala je samo prvih 20 minuta. Momčad trenera Denisa Malića otputovala je znatno oslabljena i nakon ovog poraza predstoji im velika borba za ostanak među drugoligašima u dva preostala susreta. Susret odluke najvjerojatnije bit će u sljedećem kolu kada u Ploče stiže još jedan davljenik, splitski Genius. Vjerujemo da će se to sve rasplesti na pravi, uspješan način.

Odlično su naši otvorili susret protiv jakog i motiviranog domaćina, u 6. minuti za vodstvo je pogodio Josip Pear, minutu kasnije pogodak Petra Marevića najavljivao je rasplet po želji Pločana. Uspjeli su igrači Porta do odlaska na veliki odmor zadržati rano stečenu prednost. Međutim, u nastavku pravi potop, do 26. minute domaćini su poravnali, a zatim do vrha napunili mrežu Porta. Kako sami kažu po završetku susreta – sve govori konačni rezultat, ali bit će bolje. Treba im vjerovati, neka ostave srce na parketu u preostalih 80 minuta i neće biti problema. Dečki, samo pozitivno!

JEZERA – PORTO TOLERO 9:2 (0:2)
Dvorana u Tisnom. Gledatelja 30. Suci: Andrej Topić (Solin) i Miloslav Šimac (Split). Treći sudac: Marko Munjiza (Kaštel Stari). Delegat: Željko Šimunac (Knin).

STRIJELCI: 0:1 Pear (6), 0:2 Marević (7), 1:2 S. Klarin (22), 2:2 K. Klarin (26), 3:2 S. Klarin (27), 4:2 Bugarija (28), 5:2 Bugarija (30), 6:2 K. Klarin (33), 7:2 Baričić (35), 8:2 Kulušić (36), 9:2 Bračanov (38).

JEZERA: Baričić, K. Klarin, L. Klarin, S. Klarin, Kovačev, Pirjak, Kolega, Bračanov, M. Klarin, Junaković, Kulušić, Bugarija, Kresović. TRENER: Kažimir Bračanov

PORTO TOLERO: Dragobratović, Domić, Pear, Burđelez, Barbir, B. Malić, Marević, Batinović, Markić. TRENER: Denis Malić

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jezere (1+3), Porto Tolero (2+2). TIME OUT: Jezera 7., 37. Porto Tolero 17., 28.

IGRAČ UTAKMICE: Stjepan Klarin

Tekst i foto: Jurica Vukojević

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci