Poraz Jadrana u Metkoviću

Neretva – Jadran Luka Ploče 2:1, i to je domaćin slavio pogotkom Ante Sršena u posljednjoj minuti. Metkovci su poveli pogotkom Adela Ajkunića u 22. minuti, a Pločani izjednačili u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Pogodio je mrežu domaćina Marko Musulin. Dvije minute nakon početnog vodstva Neretve imao je Jadran Luka Ploče kazneni udarac, ali Marijan Šuto nije zatresao mrežu, već okvir gola domaćina.

SEMAFOR 19. kolo
Subota, 16. ožujka, Klis: Uskok – Primorac (BNM) 0:1, Unešić: Zagora – Hrvace 0:2, Metković: Neretva – Jadran Luka Ploče 2:1, Sinj: Junak – GOŠK Dubrovnik 1919. 2:1, Imotski: Imotski – RNK Split 0:3, Opuzen: Neretvanac – Croatia 4:1, nedjelja, 17. ožujka, Baška Voda: Urania – Kamen, Stobreč: Primorac 1929. (S) – BŠK Zmaj.

RASPORED 20. kola
Subota, 23. ožujka, Biograd na Moru: Primorac (BNM) – Imotski, Split: RNK Split – Junak, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Neretvanac, Ploče: Jadran Luka Ploče – Primorac 1929. Stobreč, Hrvace: Hrvace – Urania, Ivanbegovina: Kamen – Uskok, nedjelja, 24. ožujka, Zmijavci: Croatia – Neretva, Blato: BŠK Zmaj – Zagora.

POREDAK
1. Uskok 39 bodova (+22), 2. Junak 37 bodova (+16), 3. Primorac (BNM) 36 bodova (+12), 4. Urania (utakmica manje) 32 boda (+12), 5. Kamen (utakmica manje) 31 bod (+7), 6. Croatia 30 bodova (+2), 7. Neretva 28 bodova (+8), 8. Jadran LP 27 bodova (+9), 9. Hrvace 26 boda (0), 10. GOŠK Dubrovnik 1919. 22 boda (+1), 11. Neretvanac 22 boda (-7), 12. Primorac 1929. Stobreč (utakmica manje) 20 bodova (-11), 13. BŠK Zmaj (utakmica manje) 18 bodova (-23), 14. RNK Split (kažnjen sa 6 bodova) 16 bodova (0), 15. Zagora 16 bodova (-17), 16. Imotski 12 bodova (-26).