Poraz Jadrana od Junaka u premijernom nastupu sezone pred svojim navijačima

JADRAN LP – JUNAK 1:2

Pločani su otvoriili igru od samog početka, a gosti čekali svoje prigode. Tako iz prvog ozbiljnijeg napada u 40. minuti najbolje se u domaćem kaznenom prostoru snašao Bašić-Šiško i goste doveo u vodstvo.

U drugom dijeli gosti su agresivniji i već u 58. minuti je 2:0, a siguran realizator po drugi put je bio Bašić-Šiško. Domaćini su tek ublažili zasluženu pobjedu gostiju u posljednjoj minuti susreta pogotkom Marka Šunjića.

PLOČE: Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja 150. Sudac: Roko Režan (Bibinje), Pomoćnici: Ivan Čačić (Zadar) i Goran Agičić (Zadar)

STRIJELCI: 0:1 – Bašić-Šiško (40), 0:2 – Bašić-Šiško (58), 1:2 – Šunjić (90)

JADRAN LP: Batinović, Barbir, Raič, Primorac (od 80. Pijević), Šuto, Marko Musulin, Herceg, Martin Musulin, Maleta (od 58. Kalfić), Nikolac (od 55. Šunjić), Šutalo. Trener – Goran Proleta

JUNAK: Čurković, S.Barać, Marunica, M.Barać (od 86. Jukić) Bandalo, Vuleta, Bašić-Šiško, Andrić (od 53. Jandrek), Vardić, Botica, Puljić (od 68. Batrinić), Trener – Robertino Ugrin

IGRAČ UTAKMICE: Petar Bašić-Šiško