Nogomet: MINI FOTOGALERIJA S EL CLASICA

Jučer je susretima 16.kola krenula proljetna trećeligaška karavana. Jadranaši su na gostovanju u Biogradu zaslužili velika tri boda pobjedom 3:1 protiv domaćeg Primorca (Marko Musulin, Ivan Raič, Abel Kalfić). Odličan start iskusnog trenera Marija Oršulića i pomoćnika mu Gorana Oršulića na klupi Pločana.

U Metkoviću se igrao neretvanski El Clasico, Neretva –Neretvanac 1:2. Svakoj momčadi po jedno poluvrijeme, ali su učinkovitiji bili na kraju Opzenci. Mirko Marić doveo je domaćine u vodstvo u 10.minuti, gosti su poravnali u 79.minuti autogolom Mateja Žgalina, a Marko Žulj u 82.minuti pogađa za veliko slavlje Plave makinje. Lijep, sunčan dan i pune tribine igrališta Iza Vage uokvirile su ovaj derbi.