NERJEŠENO U GABELI: Odličan Jadran LP protiv domaćina GOŠK-a

[NERJEŠENO U GABELI]

GOŠK – Jadran LP 1:1
(⚽️ Raič)

Jadranaši su ponovo odigrali jednu dobru i mušku utakmicu u kojoj je remi najpravedniji ishod.

Poveli su naši momci odmah na početku utakmice iz kornera, a strijelac je opet bio Raič.
Negdje blizu 20. minute Mario Marić je izborio jedanaesterac, no vratar domaćina je pročitao udarac Raiča.

U drugom poluvremenu domaćin pritišće te uspijevaju zabiti pogodak za 1:1 kada Krešić nesmotreno zabija autogol.

“Dojma smo da će se Gošk sigurno boriti za prvaka Prve lige BiH, no zadovoljni smo jer smo dobro parirali takvom protivniku.

Hvala ljudima iz Goška što su nas ugostili i želimo im sreću u ostvarivanju svog cilja. Naša sljedeća utakmica je u Makarskoj protiv Zmaja u četvrtak u 18.00 sati” – poručili su iz pločanskog trećeligaša.