NEMOĆNE PROTIV LOKOSICA: Dalmatinka upisala jedan od težih poraza u svojoj povijesti

Dogovor Dalmatinki

Dalmatinka je upisala jedan od težih poraza u svojoj povijesti. Na gostovanju kod Lokomotive rukometašice iz Ploča, u sklopu 10.kola 1 HRL, izgubile su s rekordnih 9:37 (7:16).

Konačni rezultat sve govori, učenice izbornika Nenada Šoštarića opravdale su ulogu favorita, međutim nadali smo se da na kraju neće biti tolika razlika u njihovu korist. Nedostajale su kod naših Renata Vladimir i Anđela Zelić.

Nakon prvih 30 minuta zaostajale su 9 pogodaka, ali nastavak je bio za zaborav, samo dva postignuta pogotka. Kod domaćeg sastava sve igračice su se upisale u strijelce osim golmanica Bešen i Ivančok. Iva Žderić s tri pogotka iz tri pokušaja najbolji strijelac Dalmatinke. Pločanke su iskoristile jedan od tri sedmerca, imale su osam minuta isključenja.

Dalmatinke trebaju ovo što prije zaboraviti, izvući neke pouke, te krenuti dalje u ostvarenje svog cilja. (jv)