Nastavlja se rasprodaja bodova u Pločama

Jadran LP

Na Jadranovu se nastavilo sa rasprodajom bodova, ovo je uzastopno treći poraz na svom terenu u proljetnom dijelu natjecanja i to od Junaka koji je utakmicu dobio sa 3:0 i napustio igralište pjevajući. Od početka igra je bila između dva kaznena prostora odmjeravajući jedni i drugi snagu protivnika, Prvu ozbiljniju priliku bilježimo u 20. minuti kada iskosa sa nekih 16 metara domaći igrač Denis Jelčić šutira pored samog gola, odma zatim i Dino Primorac, da bi kazna domaćinima stigla već u 30 minuti kada na ubačenu loptu sa strane najbolje se snašaoi i pored nemočnog Čaglja poslao nebranjeno loptu u mrežu za vodstvo od 1:0 gostijući igrač Dražen Jelić sa kojim se rezultatom i otišlo na odmor. U drugom poluvremenu iskusni Hrvoje Vejić koji je danas sjedio na klupi domaćih u svojstvu predstavnika kluba obavio je izmjene ali bez uspjeha, već u 55 minuti kapetan Danijel Dabić pravi prekršaj u kaznenom prostoru, vrlo dobri sudac Ivo Perković pokazao je na bijelu tošku a siguran realizator je bio Dražen Jelić za vodstvo od 2:0, točku na “i” stavio je Jure Matijašević u 68.minuti za konačnih 3:0. Domaćini su nakon trećeg primljenog pogodka pokušavali jalovim akcijama da ugroze gostujućeg vratara pa bilježimo prilike Malete u 75. 77. i 86. minuti, zatim Bubala u 80. minuti, Primorca u 81. i Musulina u 84.minuti ali bez realizacije. Konačan rezultat zaslužen i gosti nose u Sinje vrijedne bodove sa ušća rijeke Neretve.