Nastavlja se rasprodaja bodova na domaćem terenu

Utakmica rastrgana bez ideja kod domačina, dok su gosti došli po bod a uzeli sva tri. Prvo poluvrijeme pripalo gostima koji su već u 9.minuti preko najboljeg danas pojedinca susreta Šime – Josipa Pedišića došli u vodstvo od 1:0 sa kojim se rezultatom i otišlo na odmor. U drugom dijeli otvoreniji domaći dok gosti čuvaju rezultat. Sa obe strane redaju se poluprilike bez pogodka koji je visio u zraku. Opet je momčad vala imala više sreće i jednim izletom u protivnički kazneni prostor Pedišić poslužuje Legčevića koji sa lakoćom šalje loptu iza nemoćnog vratara Čaglja. U 82. minuti Petar Juras igrač Jadrana LP ulazi u kazneni prostor ruši ga Gusić a odlični sudac Sinovčić bez razmišljanja pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator najstrože kazne bio ja Danijel Dabić i postavio konačan rezultat 1:2 za Val.

PLOČE Igralište Jadranovo. Gledatelja 150. Sudac: Zvonimir Sinovčić(Novigrad) 7,5. Pomoćnici:D.Kraljević i A.Gulin

STRIJELCI: 0:1 – Pedišić(9), 0:2 – Legčević(74), 1:2 – Dabić(82-11m)

JADRAN LP: Čagalj 6,5, Barbir 6, Krstičević 6, Dabić 6,5, Markotić 6(od 58.Katić 6), Primorac 6, Sršen 6,5, Bubalo 5,5(od 46.Juras 6), Krilić 6, Nikolac 6(od 70,Maleta -), Pijević 6, Trener: Antonio Vučković 6.

VAL: Županović 6,5, Gusić 6, Mikuličić 6, Grubić 6, Baran 7, Mišerda 6,5, Čurković 6,5, Grga 6,5(od 68.Batovanja 6), Legčević 7(od 87.Duvnjak -), Škopljanac 6,5, Pedišić 7,5. Trener: Alen Gavranić 7.

IGRAČ UTAKMICE:Šime -Josip Pedišić(Val)