Sport

NAJBOLJI IGRAČ 3.HNL: Paponja opet na vrhu

Paponja i Nikolac, gospodari sredine terena

Igrač kola 3. HNL jug po treći put je motor Jadrana LP, Ivan Paponja! 

Nešto više od 48’00 glasova skupio je Paponja i tako iza sebe ostavio Tadića i Prskala. Prvih par sati vodila se borba između vodećeg trojca, brzo je Prskalo posustao, nastavio se duel Paponje i Tadića koji je kroz jutro otišao na stranu veznjaka Plavih.

Poredak 27. kolo


1. Ivan Paponja (Jadran LP) 20

2. Duje Tadić (OSK) 10

3. Ivan Prskalo (Neretva) 8

4. Marko Mihaljević (Vodice) 6

5. Danijel Rašić (Zmaj (M)) 4

6. Mario Mornar (Split) 3

8. Stefan Lazarevski (Primorac) 1

Ukupni poredak:

60 Ivan Paponja (Jadran LP)

42 Mario Marović (Sloga)

30 Ivica Bašić (OSK)

27 Baldo Cicijelj (GOŠK)

24 Cristhian Felipe Mena Holguin (Vodice)

20 Darko Tomaš (Zmaj Makarska), Josip Sušić (Urania), Mario Marić (Neretva), Anđelo Vekić (Urania)

18 Drago Gabrić (Zagora), Tomislav Copić (Sloga)

17 Luka Božić (Zagora)

12 Abel Kalfić (Jadran LP), Marin Božić (Zmaj (M))

10 Mario Popić (Neretvanac), Pero Džidić (Neretvanac), Ivan Krajina (Zagora), Marko Musulin (Jadran LP), Daniel Lukić (Neretvanac), Marko Mihaljević (Vodice), Duje Tadć (OSK)

9 Zvonimir Teklić (Uskok)

8 Miran Krištić (Kamen), Karlo Udovičić (Hrvace), Jakov Marinović (BŠK Zmaj), Josip Brkić (Hrvatski vitez), Jakov Protić (BŠK Zmaj), Ivan Prskalo (Neretva)

6 Karlo Torbarina (Hrvatski vitez), Duje Ribičić (Hrvace), Ivan Tomičić (Split), Nikola Marić (Vodice), Stipe Barać (OSK), Ivan Abramović (Zagora), Ante Žužul (Split), Marin Romić (Sloga), Dino Deak (Neretvanac), Ivan Tokić (Hrvatski vitez), Stipe Brnić (Urania)

4 Leo Andrić (Hrvace), Ševko Okić (Neretva), Vedran Smokrović (Hrvatski vitez), Roko Kurtović (Uskok), Nikola Rodin (Neretva), Danijel Rašić (Zmaj (M))

3 Fred Capelton Etienne (BŠK Zmaj), Marin Jonjić (Kamen), Josip Cikojević (Uskok), Ante Ivanišević (GOŠK), Bruno Kukoč (Split), Mario Mornar (Split)

2 Valentin Alvarez (Split), Tonći Radovniković (Uskok), Nikša Vukić (Zagora), Ivan Raič (Jadran LP), Šimun Horvat (GOŠK), Marin Petričević (Vodice), Duje Banić (Hrvace), Alen Šarić-Hodžić (Urania), Krešimir Luetić (Split)

1 Domagoj Boljat (Sloga), Mohammed Okechukwu Aliyu (Primorac), Kevin Mondziaou (Primorac), Ivan Primorac (Split), Mile Pehar (Neretva), Duje Bilić (Kamen), Tino Šošić (Uskok), Stefan Lazarevski (Primorac)

Izvor:Dalmatinski nogomet