MNK PORTO TOLERO: Samo bod pod korčulanskim balonom

Portu samo bod pod korčulanskim balonom.

Susret 12. kola Županijske lige između domaće momčadi Sveti Anton i Porto Tolera okončan je rezultatom 2:2 (1:1). Bodom su svakako zadovoljniji domaćini iako je Porto izjednačio tri minute prije kraja susreta udarcem s 10 metara ( akumulacija), a strijelac je bio Alen Vuković.

Prvi pogodak postigao je povratnik Josip Stjepanović u prvom poluvremenu. Šteta što Pločani nisu uhvatili puni plijen, sada imaju 22 boda uz gol razliku 76:26.

Pet kola je do kraja natjecanja, u sljedećem kolu domaćini su drugoplasiranoj Rivi Slano. (jv)

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci