Metković nadigran na Pržini!

Gusar je u 16. kolu 1. ŽNL na svom terenu dočekao ONK Metković. Momci Andreja Žderića od prve minute nametnuli su svoj ritam i odmah na otvaranju utakmice došli do vodstva preko Tomislava Dodiga koji je, od prečke, zakucao loptu iza gostujućeg vratara.
Nije se dugo igralo, a Gusar je povećao svoju prednost. Nakon udarca iz kuta odlično se snašao Anđelko Oršulić i silovitim udarcem iz poluvoleja pogodio za 2:0 i veliko slavlje igrača i navijača Gusara.

U drugom poluvremenu pobjedu Gusara potvrdio je Josip Parmać koji je iz blizine lako pogodio za uvjerljivih 3:0. Gusar je bio bolji cijelu utakmicu i sasvim zasluženo je došao do pobjede. ONK Metković nije stvorio niti jednu pravu priliku i igrači Joze Mame danas nisu bili na visini zadatka.

Našim sportskim prijateljima iz Metkovića zahvaljujemo na fer i korektnoj igri i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva.

1. ŽNL, 16. kolo (10.04.2016.; 16:30 sati)
Vela Luka: Hajduk 1932 – Konavljanin 5:2
Gabrili: Croatia – GOŠK 0:7
Komin: Gusar – Metković 3:0
Gruda: Slaven – Grk 1:2
Čibača: Župa dubrovačka – Maestral 7:3
Orebić: Orebić – Jadran 1929 3:1