Sport

Malonogometni turnir “Ko to more platit” stigao do finala

Na tradicionalnom malonogometnom turniru “Ko to more platit”, koji se igra na športskom centru Močvara odigrane su utakmice po skupinama, četvrfinalne i polufinale gdje su postignuti sljedeći rezultati:

Konoba Intimni kutak – Bistro Bacchus 4:1,
CB Tropicana – CB Semafor 2:2,
Bistro Bacchus – CB Tropicana 1:4,
CB MGS – Konoba Intimni kutak 1:0,
CB Gloria – Restaurant Fulin 0:4,
Pizzeria Oliva – Konoba UOTV 5:0,
CB Mare – CB Lav 1:0,
CB Karaka – Pizzeria Ponte Gusar 2:0,
CB Lacus – Hotel Riva 0:3,
Restaurant Fulin – Pizzeria Oliva 2:3,
Konoba Jadran Bad – CB Gloria 4:0,
CB Kum – CB Mare 3:0,
CB Tropicana – CB MGS 3:0 (bb),
CB Semafor – Bistro Bacchus 3:0 (bb),
Pizzeria Oliva – Konoba Jadran Bad 3:2,
Konoba UOTV – Restaurant Fulin 1:6,
CB Karaka – CB Kum 1:1,
CB MGS – CB Semafor 1:3,
Konoba Intimni Kutak – CB Tropicana 1:3,
Konoba Jadran Bad – Konoba UOTV 4:1,
CB Gloria – Pizzeria Oliva 0:2,
CB Kum – Pizzeria Ponte Gusar 1:0,
CB Mare – CB Karaka 2:2,
Pizzeria Ponte Gusar – CB Lav 1:4,
CB Vertigo – Hotel Riva 3:2,
CB Lacus – Restaorant Teta Olga Ture i Šele 2:6,
CB Semafor – Konoba Intimni kutak 1:3,
Bistro Bacchus – CB MGS 3:0 (bb),
Konoba UOTV – CB Gloria 5:4,
Restaurant Fulin – Konoba Jadran Bad 0:1,
Pizzeria Ponte Gusar – CB Mare 0:1,
CB Lav – CB Kum 0:3,
CB Lacus – CB Vertigo 2:3,
Hotel Riva – Restaurant Teta Olga Ture i Šele 2:3,
CB Lav – CB Karaka 2:3.

Rezultati četvrfinala:
Restaurant Teta Olga Ture i Šele – CB Semafor 1:0,
CB Karaka – Pizzeria Oliva 2:0,
CB Vertigo – CB Tropicana (0:0) 2:3,
Konoba Jadran Bad – CB Kum 0:3.


Rezultati polufinala:
CB Tropicana – CB Kum (0:0) 3:2,
Restaurant Teta Olga Ture i Šele – CB Karaka 1:0

U nedjelju 28. kolovoza u finalu igraju:

Za 3. mjesto CB Kum – CB Karaka (20,00)

Revijalna utakmica veterani Jadran LP – Gusar Komin) (21,00)

Za 1. mjesto CB Tropicana – Restaurant Teta Olga Ture i Šele (22,00)

Obavještavamo sve ljubitelje malog nogometa da finale sa ovoga turnira mogu gledati u live streamingu.

Nakon dodjele nagrada najboljim ekipama i pojedincima ide glazba u živo a gost večeri je Danijel Boto.

Pripremio: Sana