Sport

Mali nogomet: Fiorentina lagano preko Crne Rike

Odigrano je 13. kolo udruge malonogometnih amatera veterana grada Ploča gdje su na pet utakmica postignuta 24 pogodka. Posebnih iznenađenja nije bilo. Ovim kolom ujedno je završen i prvi dio natjecanja, prelazni rok za igrače je od 2. veljače do 8. veljače, a prvenstvo se nastavlja već u sljedeću nedjelju.

Rezultati 13. kola:
PORTO TOLERO – CB SPLENDID 5:3 (Joško Popović 2, Pero Granić 2, Antonio Vučković / Lukša Veraja, Matko Marinović 2)
VRGORKA – SVETI STAŠ 5:1 (Dario Grbavac 2, Srečko Tolj, Mario Govorko 2 / Dragan Čupić)
PLOČE 76 – KOMUŠINA 2:0 (Romeo Batinović, Željko Čepo)
CRNA RIKA – FIORENTINA 0:3 (Mili Milidragović, Krešimir Petrović, Ivica Dominiković)
OTRIĆ SEOCI – ŽUPA BAGALOVIĆI 1:4 (Darko Vukušić / Mile Jerković 2, Ante Dominiković ag, Dejan Dominiković)

POREDAK: 1. Porto Tolero 13/36 (60:22), 2. Fiorentina 13/32 (40:15), 3. Vrgorka 13/21 (45:34), 4. Crna Rika 13/21 (32:32), 5. Župa Bagalovići 13/20 (33:24), 6. CB Splendid 13/15 (35:33), 7. Ploče 76 13/13 (34:44), 8. Otrić Seoci 13/13 (32:54), 9. Komušina 13/9 (23:45),10. Sveti Staš 13/5 (18:49)


LISTA STRIJELACA:
16 pogodaka – Damir Barbir (Fiorentina)
14 pogodaka – Ivica Mustapić (Porto Tolero)
12 pogodaka – Srečko Tolj (Vrgorka), Joško Popović (Porto Tolero)
10 pogodaka – Mario Govorko (Vrgorka), Matko Marinović (CB Splendid)

Trofej za najboljeg igrača – u vodstvu su Ivica Mustapić (Porto Tolero) i Goran Vrnoga (Župa Bagalovići) s po 29 zvjezdica, a slijedi ih Joško Popović (Porto Tolero) s 27 zvjezdica.

Trofej fair play – u vodstvu je Porto Tolero s 3 kaznena boda, a slijedi ih CB Splendid s 8 kaznenih bodova.

Trofej za najboljeg vratara – u vodstvu je Orlando Glamuzina (Fiorentina) sa 77 zvjezdica, a slijedi ga Boris Dropulić (Porto Tolero) sa 72 zvjezdice.

U sljedećem 14.kolu koje je na rasporedu 8. veljače 2015. godine (nedjelja) sastaju se: Komušina – Vrgorka (15,00 sati), Fiorentina – Otrić Seoci (16,00 sati), CB Splendid – Ploče 76 (17,00 sati), Župa Bagalovići – Porto Tolero (18,00 sati), Sveti Staš – Crna Rika (19,00 sati).

Pripremio: Sana