KOŠARKA: OSLABLJENI U PORAZ (AMFORA – PLOČE 63:50)

Bez četvorice standardnih igrača juniori Ploča gostovali su kod prvih susjeda, makarske Amfore, i doživjeli poraz od 13 poena razlike. Ukupni dojam i veliki zaostatak učenici trenera Darija Hercega popravili su u posljednjih deset minuta, tu četvrtu dionicu čak su riješili u svoju korist rezultatom 25:14. Sve skupa nije loše izgledalo nakon prve četvrtine kada je domaćin imao minimalnu prednost (12:10), međutim „potop“ je nastao tijekom druge i treće četvrtine kada su Makarani potpuno dominirali, iskoristili tanku klupu Pločana te otišli na nedostižnih 49:25. I u vanjskoj i unutarnjoj igri juniora Ploča osjetilo se neigranje Dominikovića, Kramara, Brajlovića i Bogunovića. Naravno, to je skratilo mogućnost rotacije i kombinacija treneru Hercegu. Ovom pobjedom Amfora se bodovno izjednačila s vodećim Adriaticom koji ima jedan manje odigran susret. U sljedećem kolu Pločani su domaćini momčadi Splita.

U drugom odigranom susretu ovoga kola Split je na Gripama slavio protiv Omiš Galeba dok će se susret u Trogiru između domaćeg sastava i splitskog Adriatica odigrati naknadno.

REZULTATI 12.KOLA: Amfora – Ploče 63:50, Split – Omiš Galeb 83:69, Trogir – Adriatic ST (20.veljače), Adriatic slobodan.

REDOSLIJED: Adriatic i Amfora po 17, Ploče i Split po 15, Omiš Galeb 14, Trogir 12, Adriatic ST 9.

AMFORA – PLOČE 63:50 (12:10, 16:6, 21:9, 14:25)

Dvorana OŠ Makarska. Suci: Dino Vukušić i Ivan Čorkalo (oba Split).

PLOČE: Ivan Jelavić, Ivan Peko 20, Anđelo Šetka 5, Tomislav Kelava 15, Ivan Marević, Ante Štrbić, Mladenko Kramar 1, Emil Jelavić 9, Ivan Ćulum. TRENER: Darijo Herceg

SLOBODNA BACANJA: Amfora 5 – 7, Ploče 5 – 9.

TRI POENA: Amfora 3, Ploče 8.

Jurica Vukojević

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci