Sport

Ko to more platit 2017: Poznati prvi četvrtfinalisti

Sinoć su na pločanskoj Močvari odigrane četiri utakmice humanitranog malonogometnog turnira Ko to more platit 2017 koji organizira Mjesni odbor Ploče i UMA Ploče u sklopu Pločanskog ljeta 2017.

Gledali smo zanimljive dvoboje pune dobrih poteza i pregršt golova, nakon čega smo dobili i prve sigurne putnike u četvrtfinale turnira koje je na rasporedu u srijedu i četvrtak.

Postignuti su sljedeći rezultati:


Poznate su prve 4 momčadi koje su izborile četvrtfinale, a to su:

iz skupine A:
kao 1. Caffe bar LACUS
kao 2. Restaurant TETA OLGA Ture i Šele

iz skupine B:
kao 1. Caffe bar ZMINJAC-Luka Ploče dd
kao 2. Konoba JADRAN BAD

Skupina B – nakon 5. posljednjeg kola u skupini
1.kolo
Restaurant FULIN – Beach bar SALIX 0:2
(Anđelo Šetka, Toni Jerković)
Konoba JADRAN BAD – Caffe bar ZMINJAC-Luka Ploče dd 1:1
(Petar Marević – Marin Batur)
Slobodna ekipa: Konoba INTIMNI KUTAK

2.kolo
Caffe bar ZMINJAC-Luka Ploče dd – Restaurant FULIN 5:2
(Ljubo Roso 2, Sandro Rebac 2, Nino Maleta – Andrijano Pečar, Antonio Kraljević)
Beach bar SALIX – Konoba INTIMNI KUTAK 1:2 prekid
(Anđelo Šetka – Petrit Dulaj, Marko Markić)
Slobodna ekipa: Konoba JADRAN BAD

3.kolo
Konoba JADRAN BAD – Konoba INTIMNI KUTAK 5:2
(Ante Dominiković, Petar Marević 2, Ante Nižić, Matija Čotić – Robert Pijević, Mario Šikić)
Caffe bar ZMINJAC-Luka Ploče dd – Beach bar SALIX 5:1
(Marko Karić, Branko Vrnoga 2, Nino Maleta, Sandro Rebac – Dominko Beidenegl)
Slobodna ekipa: Restaurant FULIN

4.kolo
Beach bar SALIX – Konoba JADRAN BAD 3:6
(Goran Blatnjak 3 – Goran Blatnjak ag., Ante Dominiković 2, Dario Čotić, Ivan Pear, Petar Marević)
Konoba INTIMNI KUTAK – Restaurant FULIN 2:1
(Jurica Šetka, Mario Šikić – Mario Šetka)
Slobodna ekipa: Caffe bar ZMINJAC-Luka Ploče dd

5.kolo
Konoba INTIMNI KUTAK – Caffe bar ZMINJAC-Luka Ploče dd 1:3
(Robert Pijević – Marko Karić, Nino Maleta, Sandro Rebac)
Restaurant FULIN – Konoba JADRAN BAD 5:5
(Antonio Kraljević 2, Darko Cvijanović, Mario Šetka 2 – Ivan Pear, Ante Vukušić 3, Ivan Španjić)
Slobodna ekipa: Beach bar SALIX

Večeras su na rasporedu posljednje četiri utakmice po skupinama nakon kojih ćemo dobiti preostalo četvero sudionika daljnjeg dijela turnira.

Posebno će biti zanimljive prva i zadnja utakmica dana koje izravno odlučuju o dvije prvoplasirane ekipe iz skupina C i D. Neki od favorita će ostati bez prilike za sudjelovanjem u završnici.

Skupina C – nakon 4.kola
1.kolo
Caffe bar LAV – Caffe bar PAŠKO 1:4
(Ivan Radonić – Ante Musulin, Marin Oršulić, Marko Ivanković, Marko Šunjić)
Caffe bar KUM – Hotel RIVA 1:1
(Ivan Markić – Boris Malić Šure)
Slobodna ekipa: Apartmani BONACA

2.kolo
Caffe bar PAŠKO – Caffe bar KUM 0:2
(Aljoša Krstičević, Matko Krilić)
Apartmani BONACA – Caffe bar LAV 5:0
( Vlatko Franić 2, Paulo Sršen, Neven Zonjić, Marko Puljić)
Slobodna ekipa: Hotel RIVA

3.kolo
Caffe bar KUM – Apartmani BONACA 2:3
(Matko Krilić, Marko Utavac ag. – Neven Zonjić, Vlatko Franić, Paulo Sršen)
Hotel RIVA – Caffe bar PAŠKO 1:4
(Zlatko Kušurin – Ivan Arar 2, Marin Oršulić, Ante Musulin)
Slobodna ekipa: Caffe bar LAV

4.kolo
Apartmani BONACA – Hotel RIVA 4:1
(Ante Sršen 2, Neven Zonjić, Paulo Sršen – Zlatko Kušurin)
Caffe bar LAV – Caffe bar KUM 1:2
(Vjeko Majstrović – Ivan Markić, Marin Džeko)
Slobodna ekipa: Caffe bar PAŠKO

5.kolo
Hotel RIVA – Caffe bar LAV
Caffe bar PAŠKO – Apartmani BONACA
Slobodna ekipa: Caffe bar KUM