KARATE: Split karate kup

05. veljače 2017. karate klub Porto Tolero je nastupilo smo na turniru „Split karate kup“, na kojem su sudjelovala ukupno 54 kluba sa 694 natjecatelja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Slovenije i Italije.

S osvojenih 18 medalja, od čega 6 zlatnih, 5 srebrnih i 7 brončanih KK Porto Tolero je zauzelo izvrsno treće mjesto u ukupnom poretku klubova, za malo iza Energije iz Banja Luke i Omladinca iz Podgorice.

Zlatne medalje osvojili su: Anamaria Maršić u dvije kategorije, Borna Petrović, Lina Šutić, Ana Sinković i Sara Štrbić
Srebrne medalje osvojili su: Rebeka Talajić u dvije kategorije, Borna Petrović, Karla Stražičić i Luka Dropuljić
Brončane medalje osvojili su: Ana Sinković, Duje Šunjić, Frano Dropuljić, Luka Radić, Luka Vidojević, Marijeta Ivanović i Sara Štrbić