Karate klub Porto Tolero: 5 natjecatelja, 5 medalja!

5 NATJECATELJA, 5 MEDALJA S TURNIRA 1. TUZLANSKI POBJEDNIK

U subotu 25.11.2017 godine karatašice i karataši Porto Tolera nastupili su na prvom međunarodnom turniru Tuzlanski pobjednik u Tuzli.

Prema riječima trenera Srzentića, dojmovi s turnira su izuzetni i čestitaju prijateljima iz KK Winner Tuzla, posebno Lejli i Mirsadi za odličnu organizaciju i gostoprimstvo.

– Osim lijepih uspomena u Ploče smo donijeli i “pun kombi” medalja.
Osvojeno je 5 medalja od čega je jedna zlatna, tri srebrene i jedna brončana medalja. S obzirom na odlične nastupe naših boraca u jakoj konkurenciji za nas su sve medalje zlatnog sjaja.

Svoj dan je imao naš mlađi kadet Bruno Šutić osvojivši zlatnu medalju u svojoj kategoriji.
Učenik Luka Dropuljić u svojoj kategoriji osvojio je srebrenu medalju.

Posebno vesele odlični nastupi našeg “trija” kadetkinja Line Šutić, Anamarie Marsić i Ane Sinković.
Anamaria i Ana su osvojile srebrene medalje dok je Lina osvojila broncu. Za zlatne kolajne svima im je nedostajalo samo mrvu više sportske sreće.

Naime naše kadetkinje do kraja godine očekuju najvažniji nastupi sezone, prvenstvo Hrvatske pojedinačno u Rijeci idučeg vikenda te po prvi put ekipno kadetsko državno prvenstvo 23.12.2017 najvjerovatnije u Zagrebu. S obzirom na odličnu sezonu iza nas s pravom se nadamo novim uspjesima i medaljama – stoji na službenim stranicama kluba.

Čestitamo našim karatašima, a galeriju fotografija pogledajte na službenim facebook stranicama KK Porto Tolero.