KAKAV PREOKRET Juniori Jadrana LP osvojili Županijski kup, a gubili 3:0!

JUNIORI OSVOJILI ŽUPANIJSKI KUP

Gošk Dubrovnik 1919. – Jadran LP 3:3(3:5)

Juniori Jadrana LP osvajači su Županijskog nogometnog kupa, u finalu su u raspucavanju jedanaesteraca bili bolji od domaćina, dubrovačkog Goška!

Počelo je odlično za domaćina, na poluvremenu su imali vodstvo od 2:0 da bi ga početkom drugog dijela povećali na 3:0, te su svi mislili da je utakmica gotova.

Naši momci su u samoj završnici s dva pogotka u dvije minute izjednačili na 3:3, te izborili da o pobjedniku odluče udarci s jedanaest metara. Bili su uspješniji. Pogodili su svih pet i naš vratar Luka Vidojević je u četvrtoj seriji zaustavio udarac Nikole Đuha.

Pamtit će se posebno drugi i treći pogodak Obradovića, lijep je bio i prvi pogodak Jadrana (Karlo Međugorac), pamtit će se i kako su sva tri pogotka za gosta postigli igrači koje je trener Robert Pijević u nastavku uveo u igru..

Bilo je i previše nervoze s obje strane, komentirala se gotovo svaka odluka sudaca, bilo je i naguravanja, nesportskih poteza, sudac Maroje Kokanović je pokazao dva crvena kartona, oba sastava su utakmicu zaključila s desetoricom. Mogao je još.

Jeste li ikad uspjeli preokrenuti 0:3? Ne – uglas će pločanski ‘Plavi‘, koji su, nakon što je što je njihov kapetan Ivan Herceg primio iz ruku povjerenika Miha Arbulića pobjednički pokal, zapjevali u Gospinom polju.

GOŠK Dubrovnik 1919. – Jadran Luka Ploče 3:3 /penali 3:5

DUBROVNIK Igralište u Gospinom polju. Sudac: Maroje Kokanović (Dubrovnik), pomoćnici: Roberto Urban (Mokošica) i Martin Urban (Dubrovnik). Delegat: Miho Arbulić (Čilipi).

Strijelci: 1:0 Obradović (20), 2:0 Obradović (23), 3:0 Obradović (47), 3:1 Međugorac (50), 3:2 Butigan (89), 3:3 Burđelez (90)

Penali, prva serija: 0:1 Međugorac, 1:1 Oberan, druga serija: 1:2 Burđelez, 2:2 Letunić, treća serija: 2:3 Jakir, 3:3 Dabo, četvrta serija: 3:4 Vulikić, 3:4 Đuho (obrana Vidojević), peta serija: 3:5 Radović¸

Crveni kartoni: Mihael Sršen (GOŠK Dubrovnik 1919.) i Filip Musa (Jadran Luka Ploče) obojica u 66. minuti

GOŠK DUBROVNIK 1919.: Mateo Čerjan, Roko Anđelić, Orsat Brautović, Ivan Oberan, Mihael Sršen, Mihael Dabo, Maro Letunić, Pero Nenada, Filip Obradović (od 81. Roko Cvjetanović), Nikola Đuho, Marin Kostopeč (od 76. Bruno Trojić). Trener: Dubravko Marinović.

JADRAN LUKA PLOČE: Luka Vidojević, Ante Glavina (od 57. Filip Musa), Josip Štrbić (od 46. Marko Burđelez), Lovre Tomašević, Martin Antunović (od 81. Bartol Butigan), Antonio Radonić, Ivan Herceg (od 57. Roko Vulikić), Josip Kežić (od 81. Marin Matić), Patrik Petrović, Ante Maleta (od 46. Antonio Jakir), Duje Žderić (od 46. Karlo Međugorac). Trener: Robert Pijević.

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci