JADRAN LP ugostio Neretvanca: Pokazali tko je gazda u županiji

[JADRAN POBIJEDIO NERETVANAC]

Jadran LP – Neretvanac 1:0
(⚽️ Romić )

Jadranaši su u neretvanskom derbiju minimalnim rezultatom od 1:0 svladali susjede iz Opuzena.

Od samog početka utakmica je bila jednosmjerna, redale su se prilike pred vratima Opuzenaca i da su naši napadači bili precizniji, rezultat je mogao biti puno izraženiji. Strijelac za Jadran bio je Marin Romić u 18.minuti.

Neretvanac cijelu utakmicu jako loš, iako im je i nerješen ishod dosta značio u ovom susretu, momčad iz Opuzena se ponašala kao da im nije stalo do bod(ova).

Nakon utakmice igrači su treneru Proleti pripremili iznenađenje. Naime, Proleti je jučer bio 44. rođendan, a igrači su mu napravili tortu sa Jadranovim grbom i počastili se poslije utakmice.

Iako je trener Goran Proleta istinski profesionalac, nakon utakmice mu nije bilo svejedno što je Neretvanac porazom zakomplicirao sebi status.

Jadran je ovom pobjedom osigurao 5.mjesto,a naše susjede čeka još 90 neizvjesnih minuta.

Želimo im svu sreću da na kraju izbore ostanak.