JADRAN LP sedmicom u mreži Orebića u finalu županijskog kupa!

[JADRAN UVJERLJIV PROTIV OREBIĆA ZA PROLAZ U FINALE]

Polufinale kupa:
Jadran LP – Orebić 7:1
(Kalfić 2x, Marko Musulin 2x, Maleta, Burđelez, Dropulić/Kordić)

Danas su se na Jadranovu u polufinalu župabijskog kupa sastali domaći Jadran Luka Ploče i gosti iz Orebića.

Jadranaši nisu dopustili nikakvo iznenađenje. Od prve minute su krenuli odlučno što prije probiti bunker gostiju, a to su uspjeli u 15.minuti. Strijelac je bio Kalfić.

Prigode pred gostujućim golom su redali kao na traci pa su tako naši dečki povećali vodstvo do poluvremena na 3:0. Za to su se pobrinuli Marko Musulin i ponovo Kalfić.

U drugom poluvremenu ista slika, Proleta je dao šansu onima što manje igraju i predstavili su se u odličnom svijetlu. Do kraja bilježimo pogotke Malete, Burđeleza, Marka Musulina i Dropulića, a za goste je utješni pogodak postigao Kordić.

Ovom pobjedom Jadranaši su se plasirali u finale županijskog kupa koje se igra u srijedu, a domaćin će biti poznat u petak.

Protivnik je Župa Dubrovačka koja je svladala Hajduka 1932. rezultatom 4:1.