JADRAN LP: Raspucane Goranove trupe razbile Uraniu

Jadran Luka Ploče u 22. je kolu doslovno ‘razbio’ Uraniu na svom terenu. Momčad trenera Gorana Prolete slavila je sa čak 7:0. Pogađala su sedmorica. Redom, Zdenko Turudić u 7. minuti za 1:0. Udarcem glavom poslao je loptu u mrežu. U 24. minuti mrežu gostiju pogodio je Stipe Nikolac, a do kraja poluvremena i Ivan Raić u 37. minuti, kojeg je odlično uposlio iz slobodnog udarca, s nekih 18 metara, kapetan Dino Primorac.

U četvrtoj minuti nastavka – 4:0. Marin Romić je ušao u kazneni prostor te pogodio. U 56. minuti 5:0. Anđelo Kordić je strijelac. Oslobodio se čuvara, te pogodio. U 80. minuti pogodio je Marijan Šuto. Pogriješio je Marin Božić, igrač Uranie. Nije dobro vratio loptu vrataru. U drugoj minuti sudačke nadoknade Abel Kalfić je pogodio za konačnih 7:0.