JADRAN LP: Pripremne utakmice – remi u Tučepima, poraz od Neretve

JADRAN LP    0

NERETVA       1

PLOČE: Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja 100. Sudac: Emil Tomašević (Ploče)

U pripremnoj uzvratnoj utakmici pobijedila je Neretva pogotkom Erjauca u 75. Početkom drugog poluvremena kod rezultata 0:0 domaćin je u 53. minuti nakon prekršaja nad Kalfićem u kaznenom prostoru imao kazneni udarac kojeg nije realizirao Raič pošto mu je vratar gostiju obranio.

Pločani su odigrali i pripremnu utakmicu u Tučepima protiv “imenjaka” koja je završila 3:3, a pogotke za Jadran LP postigli su Marko Šunjić, Nino Maleta i Ante Musulin.

Slijedeću utakmicu igraju u Makarskoj protiv Zmaja 10. kolovoza (petak).

JADRAN LP: Čagalj, Krstičević, G.Barbir, Oršulić, Martin Musulin, Šunjić, Nikolac, Maleta, Medak, Zvono, Kalfić (još su igrali Batinović, Herceg, Raič, Zmijarević, Turudić, Primorac, A.Musulin, Mateljak, Marko Musulin, D.Barbir, Burđelez), trener – Goran Proleta

NERETVA: Mulać, Babić, Glibo, D.Batinović, A,.Batinović, Medić, Čupić, Raguž, Jerković, Sršen, Ćavar (još su igrali Dodig, Kaleb, Erjauc, Ajkunić, Prce, Marušić, Crnov, Kuran), trener – Goran Galov