Jadran LP – Neretva: 3:3

Jadran LP

U trećoj pripremoj utakmici Jadran LP protiv susjeda Neretve iz Metkovića odigrao je neodlučeno 3:3. Igralo se otvoreno i lijepo za oko, obje momčadi u pomlađenim sastavima. Gosti su prvi došli u vodstvo rano, već u 10. minuti preko Glavana, a s rezultatom 0:1 je završilo prvo poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme donosi dosta bržu igru i gosti preko Brečića povećavaju vodstvo na 2:0. Trener domaćina vrši korekciju na terenu i zamjenama donosi bolju, bržu i protočniju igru Pločana. Gol danas nesigurnog vratara gostiju Rolja pogađa prvo Musulin na asistenciju Primorca, a nedugo zatim Maleta na asistenciju Musulina poravnava rezultat na 2:2. Dvadeset minuta prije kraja Krstičević jakim, ali i preciznim udarcem pogađa za vodstvo domaćina od 3:2, a Brečić svojim drugim pogotkom zaključuje utakmicu prijateljskim rezultatom 3:3. Obje momčadi imale su još dobrih prilika koje nisu iskoristili pa je gledano u cjelini utakmica bila dobra.

PLOČE: Igralište Jadranovo, Gledatelja: 100, Suci: Emil Tomašević (Ploče), Luka Liković (Krvavac), Filip Proleta (Opuzen)

STRIJELCI: 0:1 – Glavan (10), 0:2 – Brečić (49), 1:2 – Musulin (51), 2:2 – Maleta (62), 3:2 – Krstičević (70), 3:3 – Brečić (77)

JADRAN LP: Čagalj, Petrović, Krstičević, Barbir, Franić, Musulin, Primorac, Vlahović, Domić, Vukušić, Kešina (još su igrali: Bajnoci, Maleta, Samardžić, Pijević, Oršulić, Zmijarević, Arar, Batur); trener – Ante Marinović

NERETVA: Rolj, D. Batinović, D. Kuran, Kaleb, Glavan, A. Batinović, Medić, D. Brečić, M.Šutalo, D. Šutalo, Jerković (još su igrali: Dragobratović, Z. Kuran, R. Brečić, Mustapić, Prce, Bubalo, Manenica); trener – Mario Gujinović