JADRAN LP NA ČELU TABLICE: Potop Zagore na ušću Neretve

Pločani su deklasirali Zagoru vodeću močad lige iz Unešića. Brzim prenošenjem lopte, trkom i agresivnim pristupom utakmici golijadu je otvorio već u 10. minuti najstariji u redovima domaćih Dino Primorac, nastavio je već u 18. minuti sa pogodkom Abel Kalfić, da bi sa visokih 3:0 na odmor otišlo pogotkom u 35.minuti Stipe Nikolca.

U drugom dijelu po četvrti put loptu vadi iz mreže slabi vratar gostiju Marko Paić već u 47. minuti, a strijelac je Mario Marić. Dugo se nije čekalo ni na peti pogodak koji je postigao u 56. minuti raspoloženi danas za igru Anđelo Kordić, dok je točku na “i” stavio i konačan rezultat 6:0 najbolji igrač susreta Marin Romić.

Gosti u prvom poluvremenu u pokušajima ali sigurni domaći vratar Marko Čagalj nije se dao iznenaditi, u drugom poluvremenu anemični, bez ideje djelujući kao da što prije očekuju kraj susreta.

JADRAN LP  6
ZAGORA      0

Jadran LP – Zagora 3:0(6:0)

Ploče – Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja 180. Sudac: Josip Zec (Split)

Strijelci: 1:0 Primorac(10), 2:0 Kalfić(18), 3:0 Nikolac(35), 4:0 Mario Marić(47), 5:0 Kordić(56), 6:0 Romić(60)

Najbolji igrač: Marin Romić

Jadran LP: Čagalj, Krešić(od 72.Juračić), Raič, Kordić, Kalfić(od 37. Mario Marić), Primorac, Musulin, Paponja, Romić(od 72. Lovrić), Nikolac (od 61. Mirko Marić), Krstičević(od 72. Dulaj). Trener – Mario Oršulić

Zagora: Paić, Barač, Abramović(od 54. Čaleta), Luetić, Petranić(od 63.Župan), Slugan(od 63.Bitunjac), Rajčić, F.Bitunjac(od 54.Božić),  Bagarić, Gabrić, Barada(od 69.Sablić)

Piše: Branko Kulidžan