Jadran LP izvukao bod u zadnjoj minuti

Jadran LP

U prilično lošoj utakmici, Jadran na kraju može biti zadovoljan osvojenim bodom protiv Zmaja iz Makarske. Poveo je Jadran u idealno vrijeme, u 43. minuti, izvrsnom akcijom koju sigurno realizira Primorac te se s 1-0 odlazi na odmor. No, u nastavku igre došlo je do pada koncentracije, a gosti koriste greške domaćina te okreću rezultat na 1-2.
Zadnjih deset minuta Jadran pokušava preskakanjem igre doći do pogotka, a u 90. minuti upravo jednu takvu loptu Vejić prebacuje glavom do Raguža koji je zakucava u mrežu.
Sve u svemu, dosta blijeda predstava Jadrana, uz puno individualnih pogrešaka, preskakanja igre i uz pokoju taktičku nelogičnost trenera Vučkovića.
Ipak, bod je zaslužen, a nadamo se da će se igra poboljšati već u idućoj utakmici.

Tekst: Jadran LP via Facebook

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci