GUSARIMA PRESUDIO CURIĆ

Na otvaranju proljetnog nastavka natjecanja prvoligaške konkurenciji naše županije žuti s Pržine upisali su minimalni poraz. Na kraju 90 minuta nadmetanja na Gnjili domaći Slaven slavio je rezultatom 1:0.

Pobjednik je odlučen u 23.minuti, strijelac jedinog pogotka na susretu bio je Zoran Curić. Ubačaj crvenih iz prekida, nakon pogreške Benića, najbolje je iskoristio Curić koji je na drugoj vratnici dočekao loptu i glavom je sproveo u mrežu. Gusar može žaliti za propuštenim prigodama, tri stopostotne otišli se u nepovrat, pa se praznih ruku vraća u Komin.

Šteta za gubitak bodova, jer gosti nisu nadigrani, a nakon ovog poraza s trećeg pali su na četvrto mjesto. Susret je protekao u korektnom nadmetanju, bez žutih kartona, a sudila je Anita Nenada. U sljedećem kolu Gusar je domaćin Croatiji.

GUSAR: Luka Benić, Toni Babić, Dane Dominiković (od 57. Ante Medak), Ivan Medak (od 86. Frane Jurković), Ivan Popović, Nedo Vlahović, Frane Jerković , Tihomir Jelavić, Tino Karamatić, Zvonimir Dalmatin, Tomislav Dodig (od 57. Bošković). TRENER: Neven Majić, POMOĆNI TRENER: Anđelko Oršulić, PREDSTAVNIK KLUBA: Mihovil Martić.

REZULTATI 12.KOLA 1 ŽNL DN: VELA LUKA Hajduk 1932 – Žrnovo 2:0, GRUDA Slaven – Gusar 1:0, ČIBAČA Župa dubrovačka – Sokol 2:1, METKOVIĆ Metković –Konavljanin 2:1, OREBIĆ Orebić – Jadran Smokvica 5:0, GABRILI Croatia – Maestral odgođeno zbog poplavljenog terena.

REDOSLIJED: Orebić 28 (32:14), Metković 23 (22:14), Croatia 22 (29:9), Gusar 20 (34:17), Župa dubrovačka 16 (15:15), Slaven 15 (16:15), Sokol 13 (14:21), Hajduk 1932 13 (17:26), Žrnovo 13 (14:23), Maestral 12 (18:22), Jadran Smokvica 11 (15:35), Konavljanin 7 (14:29).

RASPORED 13.KOLA 1 ŽNL DN: OREBIĆ Orebić – Hajduk 1932, SMOKVICA Jadran – Metković, ČILIPI Konavljanin – Župa dubrovačka, DUBRAVKA Sokol – Slaven, KOMIN Gusar – Croatia, KRVAVAC Maestral – Žrnovo.

Tekst i foto: Jurica Vukojević