GUSAR POTOPLJEN NA GRUDI

Ništa od pozitivnog rezultata žutih na gostovanju kod Slavena na Grudi. Domaći crveni su bili bolji i konkretniji, te manje više sve riješili u prvom poluvremenu.

Na veliki odmor domaćini su otišli s velikih 3:0. Početkom nastavka već je 4:0, a autogolom Trkovića u 56.minuti gosti su smanjili zaostatak. Da ne bi sve izgledalo rezultatski ružno vidjeti, u posljednjoj minuti iz jedanaesterca žuti su donekle isprali gorak okus zasluženog poraza.

Strijelac je bio Marin Oršulić, koji je u igru ušao početkom nastavka. Bode u oči pogled u zapisnik, na ovo gostovanje išlo je samo 13 igrača!

Slaven je ovom pobjedom uzvratio gusarima za jesenski poraz (0:2) i preskočio ih na tablici, sada su crveni četvrti.

REZULTATI 18.KOLA 1 ŽNL DN: Maestral – Hajduk 1932 2:3, Jadran Smokvica – Župa dubrovačka 2:1, Metković – Orebić 1:0, Slaven – Gusar 4:2, Konavljanin – Croatia 0:1, Žrnovo – Sokol 3:1. (jv)