Gusar-Neretva: Foto galerija s Pržine by Jurica Vukojević

Donosimo 20 fotografija našeg Jurice Vukojevića s jučerašnje utakmice na Pržini, gdje je Gusar upisao veliku pobjedu protiv metkovske Neretve.

Podsjetimo, u prvoj županijskoj nogometnoj ligi odigrano je 5. kolo, a derbi kola igrao se jučer na Pržini. U Kominu je gostovala Neretva. Metkovci su u Komin stigli sa statusom najbolje momčadi lige i velikog favorita za osvajanje prvog mjesta. S druge strane Gusar je ovu utakmicu dočekao s jednim porazom. Spremao se Gusar preko tjedan za ovaj derbi i na kraju je momčad Marija Oršulića upisala važnu pobjedu. Gusar je pobijedio Neretvu 2:1. Nakon prvih 45 minuta Gusar je vodio 1:0. Metkovci su nakon jedne gužve postigli autogol, a prednost Gusara povećao je Alen Oršulić. U drugom poluvremenu Neretva je smanjila rezultatski zaostatak, međutim, Gusar je priveo utakmicu kraju i upisao tri važna boda koja su “Žute” vratila u borbu za prvo mjesto.