GOLIJADA U DRUGOM: U Međugorju Plemići uvjerljivi protiv Jadran Luka Ploče

Nogometaši HŠK Zrinjskog jesenski prvaci Premier lige BiH u Međugorju su u pripremnoj utakmici pobijedili jesenskog prvaka trećeligaškog juga Jadran LP.

Tijekom cijelog susreta Plemići su bili bolji, brži, povezaniji i efikasniji što i sam rezultat utakmice pokazuje, osim sedam pogodaka imali su i jednu vratnicu.

Pločani nepovezani, nesigurni kako u obrani tako i napadu sa jalovim učinkom.

Prvo poluvrijeme nogometaši Jadran Luka Ploče bili su koliko toliko ravnopravan protivnik, imali su i svoje prilike. Već u 7.minuti Abel Kalfić je bio u prilici ali njegov slab udarac sa gol crte je izbacio obrambeni igrač Zrinjskog. U 27. minuti Mihovil Šutalo je prevario obranu plemića i pospremio loptu u gol, te do kraja prvog dijela plavi su imali dvije tri poluprilike bez pozitivnog učinka.

U drugom dijelu izmjenom većeg broja igrača sa obe strane dominirali su terenom igrači Zrinjskog te zasluženo pobjedili.

HŠK ZRINJSKI       7 (2)

JADRAN LP           1 (1)

Međugorje – Sportski centar Međugorje. Gledatelja 200.Sudac: Jure Delić. Pomoćnici: Jure Musa i Laura Dugandžić

Strijelci: 1:0 –  Hadžić(7), 2:0 – Bilbija(11m/22), 2:1 –  Šutalo(27), 3:1 –  Bašić(11m/48), 4:1 –  Janković(60), 5:1 –  Sablić(66), 6:1 –  Bašić(71), 7:1 – Janković(88)

HŠK ZRINJSKI: Soldo, Kamenar, Hodžić, Jakovljević, Juranović, Bilbija, Bekić, Šakota, Mandić, Savić, Čorluka.(još su igrali: Čondrrić, Marić, Tičinović, Šipovac, Sabljić, Bašić, Jukić, Bojo, Janković, Prskalo, Malekinušić, Barišić) Trener – Sergej Jakirović

JADRAN LP: Topić, Raič, Domić, Martić, Raguž, Nikolac, Stanić, Marić, Šutalo, Kalfić, Romić.(još su igrali: Vukanović, Pijević, Krstičević, Ostrojić, Jurić, Antunović, Primorac, Herceg) Trener – Marin Oršulić

Piše: Branko Kulidžan

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci