BURA ODGODILA DVIJE OD PET UTAKMICA Pločanima (samo) bod

Bura je nije dozvolila da se u subotu, 23. veljače, odigra svih pet utakmica. Nije se igralo u Hrvacama gdje je trebao gostovati Neretvanac, te na Klisu gdje je u goste Uskoku trebao doći Primorac 1929. iz Stobreča. Na tri preostala terena je lopta krenula s centra u 15 sati.

Jadran Luka Ploče je u prvom dijelu sa čak 6:1 dobio Imotski u Imotskom, u utakmici u kojoj je briljirao Marijan Šuto sa čak četiri pogotka, a sad je protiv istog suparnika na svom Jadranovom odigrao 1:1. Gosti su poveli u 58. minuti, a izjednačio je Nino Maleta u 67. minuti. Gosti su imali više prilika za pogodak.

Pod vodstvom trenera Gorana Prolete (na slici) Jadran Luka Ploče je proljetni dio prvenstva počeo u sastavu: Marijo Batinović, Ivan Raič, Anđelko Kordić, Abel Kalfić, Dino Primorac, Marijan Šuto, Marko Musulin, Teo Herceg, Martin Musulin, Nino Maleta i Marin Romić. Proleta je napravio samo jednu izmjenu. U 86. minuti je umjesto Marka Musulina ušao Robert Pijević.