Bod u Zmijavcima: Croatia – Jadran LP 1:1

Jadranši nose vrijedan bod s gostivanja iz Zmijavaca. U prvom poluvremenu Croatia je imala dvije šanse, ali nakon simuliranja njihova igrača kojeg su svi vidjeli sa tribina, sudac pokazuje na bijelu točku. Nepostojeći penal i domaći odlaze na odmor s prednošću od 1:0.

Drugo poluvrijeme bilo je potpuno drugačije, Jadran je odmah napao pa je tako urodila plodom jedna akcija kad nakon udarca Dabića igrač Croatie Vuković na gol liniji očigledno zaustavlja loptu rukom. Sudac se nije dvoumio i pokazuje jedanaesterac za Jadran, uz opravdano isključenje Vukovića. Siguran realizator je Primorac.

Do kraja susreta je bilo nekoliko prilika s obje strane, ali bez uspjeha. Realan ishod i podjela bodova.

Jadranaši mogu biti zadovoljni s bodom, no nema stajanja, on se mora potvrditi pobjedom u srijedu kada u Pločama gostuje Primorac iz Stobreča.