3. HNL JUG: Pločanima bod kod kuće

BŠK Zmaj je bogatiji za bod, kao i Jadran Luka Ploče, dok je Neretva ostala praznih ruku. Blatski ‘crveni’ su odigrali 1:1 u Zadru protiv istoimenog domaćina, Pločani 2:2 s Kamenom kod kuće, a Neretva je poražena u Sinju od Junaka 3:1.

U Pločama poveli su gosti. Juan Manuel Varea je bio strijelac u 28. minuti za Kamen. Domaćin je izjednačio u 34. minuti pogotkom Duje Tadića. U nastavku opet vode gosti, i opet Varea (50. minuta). Izjednačio je u 70. minuti Ivan Raič.

“Naši momci nastojali svim silama zabiti pobjednički pogodak, no propisno su se ispromašivali i utakmica završava 2:2.
Šteta, iako smo se oba puta vraćali, gosti su zadovoljniji bodom dok smo mi prosuli prve bodove na domaćem terenu.
Sljedeće subote smo opet domaćini, Uskoku iz Klisa” – izjavili su nakon utakmice čelnici Jadrana LP.

Foto Tonči Vlašić/dubrovacki.hr

Možda ti se sviđa

Stipe Tomasevic

Stipe Tomašević tajnik RK Dalmatinke: Visinu odštete za Valentinu Blažević nije odredio klub već HRS, Dalmatinka nije spriječila njen odlazak u Podravku!

U tekstu objavljenom 15.lipnja na portalu rukomet.hr pod naslovom „Sesvete upecale golgetericu iz Knina; Valentina Blažević: Mislim da nisam pogriješila,

MNK Porto Tolero: Sedam ”komada” u mreži Trogira; po dva gola Krilić i Korljan

U Pločama je odigrana prva utakmica 3. kola gdje je Porto Tolero ugostio Trogira i slavio sa visokih 7-0. Strijelci